Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(Wściekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualności

Wyniki oraz klasyfikacja turnieju kwalifikującego

07-09-2009 13:45 | Andrzej

logo

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki turnieju, oraz ostateczną klasyfikację drużyn w grupach.

 

Gr A:

NERDS - TG Team - 40:49

TG Team - OISW - 58:57

NERDS - OISW    - 45:53

 

Tabela gr A:

 

  1. TG Team - 4 pkt. - II liga RALK
  2. OISW      - 3 pkt. (dyskwalifikacja)
  3. NERDS    - 2 pkt - II liga RALK

 

Gr. B:

Płomień D.G. - Zaborze - 46:33

Płomień D.G. - Antidotum - 28:43

Zaborze - Antidotum - 23:60

 

Tabela gr B:

 

  1. Antidotum     - 4 pkt. - II liga RALK
  2. Płomień D.G. - 3 pkt. - II liga RALK
  3. Zaborze         - 2 pkt.

 

 

Gr. C

 

PDF Team - Underground - 73:43

ALTA Basket - Underground - 76:22

ALTA Basket - PDF Team - 49:28

 

Tabela gr. C

 

  1. ALTA Basket Team - 4 pkt - II liga RALK
  2. PDF Team              - 3 pkt - II liga RALK
  3. Underground         - 2 pkt

 

W drużynie OISW Katowice wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry w RALK - nie posiadał statusu amatora, tym samym mimo zajęcia drugiego miejsca niestety nie zagra w rozgrywkach RALK w sezonie 2009/2010

 

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 2
Para I9-II4:
Drozd0:20Wściekłe Psywięcej»
(11-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)