Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(Wściekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualności

Wyniki głosowania.

02-02-2017 15:23 | MaCzO1948

Wyniki głosowania.

Znamy już wyniki głosowania a co za tym idzie pierwsze piątki Meczu Gwiazd RALK 2017:

 

WSCHÓD:

 

Karol Chamera (GREEN PEAS)
Jarosław Olesiński (MONSTARS)
Artur Lewicki (DEMONY)
Artur Bubel (DEMONY)
Tomasz Kaptacz (ATOMIC)

 

ZACHÓD:

 

Kamil Chmielorz (OLIMPIA)
Tomasz Kucharczyk (DRIM TIM)
Przemysław Bednarek (RYBNIK)
Mikołaj Parkietny (TG POWER)
Wojciech Kampa (TG POWER)

 

Rezerwowych wybiorą organizatorzy.


Zapraszamy do hali MOSiR Ruda Śląska już 12 lutego o godzinie 17.00.
Nie zabraknie atrakcji, m.in. konkursu dla publiczności gdzie do wygrania będzie bardzo atrakcyjna nagroda

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 2
Para I9-II4:
Drozd0:20Wściekłe Psywięcej»
(11-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)