Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
29,40
1. Liga - Punkty
Modrzyński
Jakub Modrzyński
(Gwiezdno Flota)
24,75
1. Liga - Asysty
Kucharczyk
Tomasz Kucharczyk
(Drim Tim)
6,43
1. Liga - Zbiorki
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
13,36

Aktualności

V Mistrzostwa Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich

27-01-2010 10:10 | Kuchcik Jr

logo

W dniach 30 oraz 31 stycznia 2010 odbędzie się kolejna edycja Mistrzostw Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich w Pszczynie.

W zmaganiach wezmą udział zespoły reprezentujące: Bielsko-Białą, Goczałkowice, Racibórz, Rudę Śląską i Rybnik. Tytułu broni drużyna z Goczałkowic, która w ubiegłorocznym finale minimalnie pokonała ekipę z Rudy Śląskiej.

 

Plan imprezy:

Sobota 30 stycznia 2010r.
9.30.  Przyjęcie drużyn i sędziów
            Gr. A: Goczałkowice, Racibórz
            Gr. B: Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik
10.00. Bielsko-Biała – Ruda Śląska
11.45. Goczałkowice – Racibórz
13.30. Oficjalne Otwarcie V Mistrzostw Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich w Koszykówce
14.00. Ruda Śląska – Rybnik
16.15. Rybnik – Bielsko-Biała
 
Niedziela 31 stycznia 2010r.
10.00. Półfinał 1A – 2B
11.45. Półfinał 2A – 1B
13.30. Mecz pokazowy
15.15. Mecz o 3 miejsce
17.00. Konkurs dla zawodników
17.30. Mecz Finałowy
19.15. Uroczyste zakończenie V MŚRLAwK
W przerwach między 2 a 3 kwartą każdego meczu konkursy dla kibiców.

 

Skład Reprezentacji Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki przedstawia się następująco:


Rafał Janik (Antidotum Gliwice)
Marcin Sztych (Drim Tim Ruda Śląska)
Adam Janus (Kociki Stalbet Ruda Śląska)
Jacek Bywalec (AHE Bytom)
Marek Mandowski (Budsar Zabrze)
Arkadiusz Byrczek (PDF Team)
Maciej Paszowski (Drim Tim Ruda Śląska)
Krzysztof Pyzik (Green Peas)
Jakub Nowrotek (Drim Tim Ruda Śląska)
Adam Gabor (Bobasy Bytom)
Tomasz Kaptacz (Atomic Sosnowiec)

Tomasz Kucharczyk (Drim Tim Ruda Śląska)

Trenerem zespołu będzie Andrzej Sobek.

 

Oficjalna strona Mistrzostw  http://www.msrla.ligspace.pl

Wszystkich zapraszamy 30 oraz 31 stycznia do Pszczyny na halę sportową przy ulicy Zamenhofa 5a

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)