Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
29,40
1. Liga - Punkty
Modrzyński
Jakub Modrzyński
(Gwiezdno Flota)
24,75
1. Liga - Asysty
Kucharczyk
Tomasz Kucharczyk
(Drim Tim)
6,43
1. Liga - Zbiorki
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
13,36

Aktualności

Turniej kwalifikacyjny: podział na grupy oraz terminarz.

10-09-2013 19:08 | Benek

logo

 

Turniej kwalifikacyjny: podział na grupy oraz terminarz.

 

Grupa A

Płomień

UKS Basket Chorzów

MAT

 

Grupa B

Zryw

Normal Orien

Jaworzno Squad

 

Grupa C

Basket Katowice

Sportowe Tychy

Basket Rybnik

 

Grupa D

Silesia

Kociki

Borsuki

 

Awans do II ligi RALK uzyskują zwycięzcy grup. Drużyny z drugich miejsc zagrają 21.09. dodatkowy turniej, który wyłoni ostatniego II-ligowca.

Czas gry: 4 x 8 minut.

 

Terminarz 14.09.2013:

 

9:00 Płomień – UKS

10:00 Zryw – Normal Orient

11:00 Płomień – MAT

12:00 Zryw – Jaworzno

13:00 UKS – MAT

14:00 Normal Orient – Jaworzno

15:00 Basket Katowice – Sportowe Tychy

16:00 Silesia – Kociki

17:00 Basket Katowice – Basket Rybnik

18:00 Silesia – Borsuki

19:00 Sportowe Tychy – Basket Rybnik

20:00 Kociki - Borsuki

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)