Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Bubel
Artur Bubel
(Demons)
32,50
1. Liga - Punkty
Modrzyński
Jakub Modrzyński
(Gwiezdno Flota)
28,67
1. Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Michał Moralewicz
(Budsar)
14,00
1. Liga - Zbiorki
Anduła
Adam Anduła
(Green Peas)
12,50

Aktualności

Turniej kwalifikacyjny - wyniki

14-09-2013 10:08 | Kuchcik Jr

logo

 

 

 

14.09.2013:

 

09.00 - UKS Basket Chorzów - Płomień Dąbrowa Górnicza - 20:41

10.00 - Zryw Siemianowice - Normal Orient Sosnowiec - 40:26

11.00 - MAT - Płomień Dąbrowa Górnicza - 35:64

12.00 - Jaworzno - Zryw Siemianowice - 42:34

13.00 - MAT - UKS Basket Chorzów - 35:39

14.00 - Normal Orient Sosnowiec - Jaworzno - walkower
            drużyna Normal Orient nie stawiła się na mecz     

15.00 - Basket Katowice - Sportowe Tychy - 34:44

16.00 - Silesia - Kociki - 34:63

17.00 - Basket Katowice - Basket Rybnik - 45:35

18.00 - Silesia - Borsuki - 61:36

19.00 - Sportowe Tychy - Basket Rybnik - 58:55

20.00 - Kociki - Borsuki - 62:41

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 4
2. Liga:
Piaśniki47:73Monstarswięcej»
(13-10-2019 10:20)
Hica57:61Se Gramywięcej»
(13-10-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 4
1. Liga:
Rybnik Team39:95Demonswięcej»
(13-10-2019 19:00)
Drim Tim71:67Budsarwięcej»
(13-10-2019 17:30)
Gwiezdno Flota65:75Green Peaswięcej»
(13-10-2019 16:00)
Atomic59:73Wściekłe Psywięcej»
(13-10-2019 14:30)
Romus71:65Jaworznowięcej»
(13-10-2019 13:00)
Dobermany72:59Longmanwięcej»
(13-10-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 4
2. Liga:
Dazynt41:86Killa Beeswięcej»
(12-10-2019 13:00)
Zryw61:65ZGPwięcej»
(12-10-2019 11:40)
Energiczni45:49Wielka Kiść więcej»
(12-10-2019 10:20)
Gwiazdy Podwórka59:61Olimpiawięcej»
(12-10-2019 9:00)