Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(Wściekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualności

Turniej barażowy 15.09; liga rusza 16.09

07-09-2012 13:38 | Andrzej

logo

Po spotkaniiu organizacyjnym wiadomo już wszystko. Dunkin Donuts nie zjawili się na spotkaniu i zostali skreśleni z listy drużyn.

 

W turnieju kwalifikacyjnym wezmą udział tylko nowe drużyny:

 

  1. Rybnik Team 
  2. Gwiezdna Flota
  3. Kegi
  4. Zmarnowane Talenty
  5. Pride & Glory

Turniej kwalifikacyjny odbędzie się 15.09.2012r. (sobota)

 

Terminarz:

09.00 - Rybnik Team - Gwiezdna Flota

10.10 - Kegi - Zmarnowane Talenty

11.20 - Rybnik Team - Pride & Glory

12.30 - Gwiezdna Flota - Zmarnowane Talenty

13.40 - Kegi - Pride & Glory

14.50 - Rybnik - Zmarnowane Talenty

16.00 - Gwiezdna Flota - Pride & Glory

17.10 - Rybnik Team - Kegi

18.20 - Zmarnowane Talenty - Pride & Glory

19.30 - Kegi - Gwiezdna Flota

 

Do ligi awansują 4 najlepsze druzyny.

 

Pierwsza liga swoje rozgrywki rozpocznie 16.09.2012r. od godziny 13.00.

Terminarz będzie najpóźniej w poniedziałek 10.09.2012

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)