Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(Wściekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualności

Turniej Kwalifikacyjny

01-09-2010 12:33 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy podział drużyn na grupy oraz terminarz i harmonogram rozgrywania turnieju kwalifikacyjnego RALK na nowy sezon 2010/2011.

 

Przypominamy, iż w turnieju wezmie udział 7 nowych drużyn oraz dwie druzyny, które występowały w zeszłym sezonie w RALK. Do nowego sezonu zakwalifikują się wszystkie drużyny, które zajmę pierwsze miejsce w grupie, natomiast drużyny, które uplasują się na drugich miejscach w swoich grupach rozegrają między sobą mecze o dwa miejsca zapewniające udział w nowym sezonie RALK.

 

Grupy:

 

Grupa A:

  • Anima Sana Squad
  • Pasibrzuchy
  • Respirator

Grupa B:

  • Jaworzno Squad
  • LongmanBoys
  • KiS Silesia

Grupa C:

  • Killa Bees
  • Basket Chorzów
  • NERDS

 

Terminarz:

 

Sobota 11.09.2010:

 

8.30 - Anima Sana Squad - Pasibrzuchy

10.00 - Jaworzno Squad - LongmanBoys

11.30 - Killa Bees - Basket Chorzów

13.00 - Anima Sana Squad - Respirator

14.30 - Jaworzno Squad - KiS Silesia

16.00 - Killa Bees - NERDS

17.30 - Pasibrzuchy - Respirator

19.00 - LongamnBoys - KiS Silesia

20.30 - Basket Chorzów - NERDS

 

Niedziela 12.09.2010

Mecze pomiędzy drużynami, które uplasują się na drugich miejscach w swoich grupach

9.00

10.30

13.00

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)