Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Brak zdjęcia
Maciej Soehrich
(Budsar)
27,47
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Grzegorz Podulka
(Budsar)
27,00
1. Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Michał Moralewicz
(Budsar)
9,73
1. Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Grzegorz Zawierucha
(Demons)
11,50

Aktualności

Turniej Kwalifikacyjny

01-09-2010 12:33 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy podział drużyn na grupy oraz terminarz i harmonogram rozgrywania turnieju kwalifikacyjnego RALK na nowy sezon 2010/2011.

 

Przypominamy, iż w turnieju wezmie udział 7 nowych drużyn oraz dwie druzyny, które występowały w zeszłym sezonie w RALK. Do nowego sezonu zakwalifikują się wszystkie drużyny, które zajmę pierwsze miejsce w grupie, natomiast drużyny, które uplasują się na drugich miejscach w swoich grupach rozegrają między sobą mecze o dwa miejsca zapewniające udział w nowym sezonie RALK.

 

Grupy:

 

Grupa A:

  • Anima Sana Squad
  • Pasibrzuchy
  • Respirator

Grupa B:

  • Jaworzno Squad
  • LongmanBoys
  • KiS Silesia

Grupa C:

  • Killa Bees
  • Basket Chorzów
  • NERDS

 

Terminarz:

 

Sobota 11.09.2010:

 

8.30 - Anima Sana Squad - Pasibrzuchy

10.00 - Jaworzno Squad - LongmanBoys

11.30 - Killa Bees - Basket Chorzów

13.00 - Anima Sana Squad - Respirator

14.30 - Jaworzno Squad - KiS Silesia

16.00 - Killa Bees - NERDS

17.30 - Pasibrzuchy - Respirator

19.00 - LongamnBoys - KiS Silesia

20.30 - Basket Chorzów - NERDS

 

Niedziela 12.09.2010

Mecze pomiędzy drużynami, które uplasują się na drugich miejscach w swoich grupach

9.00

10.30

13.00

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Kolejka 12
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)
Hica57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Se Gramy79:65Monstarswięcej»
(12-12-2020 11:40)
ZGP55:69Longmanwięcej»
(12-12-2020 10:20)