Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Grzegorzewski
Łukasz Grzegorzewski
(Drim Tim)
21,86
1. Liga - Punkty
Modrzyński
Jakub Modrzyński
(Gwiezdno Flota)
18,94
1. Liga - Asysty
Bartecki
Marcin Bartecki
(Green Peas)
6,30
1. Liga - Zbiorki
Nowak
Damian Nowak
(Demons)
13,67

Aktualności

Terminarz w dniach 10.05 oraz 11.05.2014

29-04-2014 9:29 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy terminarz rozgrywania spotkań RALK w dniach 10.05.2014 oraz 11.05.2014:

 

10.05.2014 - sobota:

 

11.40 - Wielka Kiść - Sportowe Tychy - mecz o III miejsce w II lidze (do dwóch zwycięstw)

13.00 - Jaworzno Squad - Atomic Sosnowiec - Finał II ligi (do dwóch zwycięstw)

14.30 - Green Peas - Hard Plast Tychy

16.00 - Drim Tim - Sport Rebel

17.30 - ALTA Demons - Budsar Zabrze

19.00 - Remaag Markus Reinhold Rybnik - 10 Kg Mniej

 

11.05.2014 - niedziela:

 

13.00 - Atomic Sosnowiec - Jaworzno Squad - Finał II ligi (do dwóch zwycięstw)

14.30 - Sportowe Tychy - Wielka Kiść - mecz o III miejsce w II lidze (do dwóch zwycięstw)

 

od 16.00 ewentualne 3 spotkania 1 rundy play off I ligi według wyżej wymienionej kolejności.

 

Rozkład jazdy RALK (terminy te mogą ulec zmianie):

 

18.05, 07.06, 08.06, 14.06, 15.06, 28.06, 29.06.

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
Sor-Drew45:67Se Gramywięcej»
(16-09-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 1
1. Liga:
Budsar52:38Dobermanywięcej»
(16-09-2018 19:00)
Drim Tim92:49Romuswięcej»
(16-09-2018 17:30)
Demons76:50Jaworznowięcej»
(16-09-2018 16:00)
Atomic0:20Gwiezdno Flotawięcej»
(16-09-2018 14:30)
Green Peas75:46Płomieńwięcej»
(16-09-2018 13:00)
Be Perfect60:72Rybnik Teamwięcej»
(16-09-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
ZGP58:67Hicawięcej»
(15-09-2018 13:00)
Killa Bees45:55Watahawięcej»
(15-09-2018 11:40)
Piaśniki57:52Energiczniwięcej»
(15-09-2018 10:20)
Wielka Kiść 54:51Olimpiawięcej»
(15-09-2018 9:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)