Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Brak zdjęcia
Łukasz Grzegorzewski
(Drim Tim)
21,86
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Jakub Modrzyński
(Gwiezdno Flota)
18,94
1. Liga - Asysty
Bartecki
Marcin Bartecki
(Green Peas)
6,30
1. Liga - Zbiorki
Kaptacz
Tomasz Kaptacz
(Atomic)
11,43

Aktualności

Terminarz w dniach 10.05 oraz 11.05.2014

29-04-2014 9:29 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy terminarz rozgrywania spotkań RALK w dniach 10.05.2014 oraz 11.05.2014:

 

10.05.2014 - sobota:

 

11.40 - Wielka Kiść - Sportowe Tychy - mecz o III miejsce w II lidze (do dwóch zwycięstw)

13.00 - Jaworzno Squad - Atomic Sosnowiec - Finał II ligi (do dwóch zwycięstw)

14.30 - Green Peas - Hard Plast Tychy

16.00 - Drim Tim - Sport Rebel

17.30 - ALTA Demons - Budsar Zabrze

19.00 - Remaag Markus Reinhold Rybnik - 10 Kg Mniej

 

11.05.2014 - niedziela:

 

13.00 - Atomic Sosnowiec - Jaworzno Squad - Finał II ligi (do dwóch zwycięstw)

14.30 - Sportowe Tychy - Wielka Kiść - mecz o III miejsce w II lidze (do dwóch zwycięstw)

 

od 16.00 ewentualne 3 spotkania 1 rundy play off I ligi według wyżej wymienionej kolejności.

 

Rozkład jazdy RALK (terminy te mogą ulec zmianie):

 

18.05, 07.06, 08.06, 14.06, 15.06, 28.06, 29.06.

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)