Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
29,40
1. Liga - Punkty
Modrzyński
Jakub Modrzyński
(Gwiezdno Flota)
24,75
1. Liga - Asysty
Kucharczyk
Tomasz Kucharczyk
(Drim Tim)
6,43
1. Liga - Zbiorki
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
13,36

Aktualności

Terminarz Turnieju Kwalifikacyjnego RALK

09-09-2011 8:20 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części wiadomości przedstawiamy pełny terminarz turnieju kwalifikacyjnego RALK planowanego na 17.09 oraz 24.09.2011.

 

 

17.09.2011:

 

  • 09.00 – Płomień Dąbrowa Górnicza – Jaworzno II

  • 10.15 – Kegi – Ahe Bytom

  • 11.30 – Jaworzno II – Seven

  • 12.45 – Ahe Bytom – Płomień Dąbrowa Górnicza

  • 14.00 – Seven – Kegi

  • 15.15 – We got Game – KiS Silesia

  • 16.30 – Amigos – Respirator

  • 17.45 – KiS Silesia – Team Gliwice

  • 19.00 – Respirator – We got Game

  • 20.15 – Team Gliwice – Amigos

 

 

24.09.2011:

 

  • 09.00 – Amigos – We Got Game

  • 10.15 – Respirator – KiS Silesia

  • 11.30 – We Got Game – Team Gliwice

  • 12.45 – KiS Silesia - Amigos

  • 14.00 – Team Gliwice – Respirator

  • 15.15 – AHE Bytom – Jaworzno II

  • 16.30 – Kegi – Płomień Dąbrowa Górnicza

  • 17.45 – Seven – AHE Bytom

  • 19.00 – Jaworzno II – Kegi

  • 20.15 – Płomień Dąbrowa Górnicza - Seven

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)