Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(Wściekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualności

Terminarz Turnieju Kwalifikacyjnego RALK

09-09-2011 8:20 | MaCzO1948

logo

W dalszej części wiadomości przedstawiamy pełny terminarz turnieju kwalifikacyjnego RALK planowanego na 17.09 oraz 24.09.2011.

 

 

17.09.2011:

 

  • 09.00 – Płomień Dąbrowa Górnicza – Jaworzno II

  • 10.15 – Kegi – Ahe Bytom

  • 11.30 – Jaworzno II – Seven

  • 12.45 – Ahe Bytom – Płomień Dąbrowa Górnicza

  • 14.00 – Seven – Kegi

  • 15.15 – We got Game – KiS Silesia

  • 16.30 – Amigos – Respirator

  • 17.45 – KiS Silesia – Team Gliwice

  • 19.00 – Respirator – We got Game

  • 20.15 – Team Gliwice – Amigos

 

 

24.09.2011:

 

  • 09.00 – Amigos – We Got Game

  • 10.15 – Respirator – KiS Silesia

  • 11.30 – We Got Game – Team Gliwice

  • 12.45 – KiS Silesia - Amigos

  • 14.00 – Team Gliwice – Respirator

  • 15.15 – AHE Bytom – Jaworzno II

  • 16.30 – Kegi – Płomień Dąbrowa Górnicza

  • 17.45 – Seven – AHE Bytom

  • 19.00 – Jaworzno II – Kegi

  • 20.15 – Płomień Dąbrowa Górnicza - Seven

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 2
Para I9-II4:
Drozd0:20Wściekłe Psywięcej»
(11-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)