Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Brak zdjęcia
Maciej Soehrich
(Budsar)
27,47
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Grzegorz Podulka
(Budsar)
27,00
1. Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Michał Moralewicz
(Budsar)
9,73
1. Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Grzegorz Zawierucha
(Demons)
11,50

Aktualno¶ci

Terminarz Play Off RALK c.d.

23-05-2011 12:35 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania kolejnych spotkań Play Off Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

 

28.05.2011 (sobota):

 

13.30 - Jaworzno Squad  - Pasibrzuchy (pierwszy mecz dwumeczu o III miejsce w II lidze)

15.00 - Żubry Gliwice - Longman Boys (pierwszy mecz dwumeczu - Finał II ligi)

16.30 - Green Peas - Sport Rebel Team - III mecz

 

29.05.2011 (niedziela):

 

13.30 - Pasibrzuchy - Jaworzno Squad (drugi mecz dwumeczu o III miejsce w II lidze)

15.00 - Longman Boys - Żubry Gliwice (drugi mecz dwumeczu - Finał II ligi)

16.30 - pierwszy mecz dwumeczu o III miejsce w I lidze

18.00 - pierwszy mecz finałowy I ligi

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
W¶ciekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Ki¶ć67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Pia¶nikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)