Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Brak zdjęcia
Maciej Soehrich
(Budsar)
27,47
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Grzegorz Podulka
(Budsar)
27,00
1. Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Michał Moralewicz
(Budsar)
9,73
1. Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Grzegorz Zawierucha
(Demons)
11,50

Aktualności

Terminarz Play Off RALK

19-04-2011 11:01 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania spotkań Play Off Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

 

08.05.2011 (niedziela):

 

Pierwsze mecze:

  • 13.00 - Budsar Zabrze - Green Peas
  • 14.30 - Red Devils - Omega Squad
  • 16.00 - Drim Tim - Kociki Stalbet
  • 17.30 - Atomic - Sport Rebel Team

 

14.05.2011 (sobota)

 

Drugie mecze:

  • 16.00 - Red Devils - Omega Squad
  • 17.30 - Drim Tim - Kociki Stalbet
  • 19.00 - Sport Rebel Team - Atomic Sosnowiec
  • 20.30 - Green Peas - Budsar Zabrze

 

15.05.2011 (niedziela)

 

  • ew. trzecie mecze od godziny 13.00

 

 

21.05.2011:

 

  • 1 mecz I RUNDA PO II liga

  • 1 mecz I RUNDA PO II liga

  • 1 mecz II RUNDA PO I liga

  • 1 mecz II RUNDA PO I liga

 

22.05.2011:

 

  • 2 mecz I RUNDA PO II liga

  • 2 mecz I RUNDA PO II liga

  • 2 mecz II RUNDA I liga

  • 2 mecz II RUNDA I liga

 

28.05.2011:

 

  • 1 mecz o III miejsce II liga

  • 1 mecz Finał II liga

  • ew. 3 mecz II RUNDA PO I liga

  • ew. 3 mecz II RUNDA PO I liga

 

 

29.05.2011:

 

  • 2 mecz o III miejsce II liga
  • 2 mecz Finał II liga
  • 1 mecz o III miejsce I liga

  • 1 mecz Finał I liga

 

04.06.2011:

 

  • 1 mecz barażowy

  • 1 mecz barażowy

  • 2 mecz o III miejsce I liga

  • 2 mecz Finał I liga

 

05.06.2011:

 

  • 2 mecz barażowy

  • 2 mecz barażowy

  • ew. 3 mecz Finał I liga

 

Godziny rozgrywania meczy od 21 maja zostaną podane w późniejszym terminie.

 

 

 

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Kolejka 12
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)
Hica57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Se Gramy79:65Monstarswięcej»
(12-12-2020 11:40)
ZGP55:69Longmanwięcej»
(12-12-2020 10:20)