Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
29,40
1. Liga - Punkty
Modrzyński
Jakub Modrzyński
(Gwiezdno Flota)
24,75
1. Liga - Asysty
Kucharczyk
Tomasz Kucharczyk
(Drim Tim)
6,43
1. Liga - Zbiorki
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
13,36

Aktualności

Terminarz I rundy Play Off I ligi

19-03-2012 12:38 | Kuchcik Jr

logo

Zachęcamy do zapoznania się z terminarzem I rundy play off I ligi RALK.

 

25.03.2012 - Niedziela - Spotkania nr 1:

 

14.30 - Kopuła TG Team - ALTA Basket Team

16.00 - Green Peas - Antidotum Gliwice

17.30 - Basket Tychy - Budsar Zabrze

19.00 - Kociki Ruda Śląska - Drim Tim

 

31.03.2012 - Sobota - Spotkania nr 2:

 

14.30 - Kopuła TG Team - ALTA Basket Team

16.00 - Green Peas - Antidotum Gliwice

17.30 - Basket Tychy - Budsar Zabrze

19.00 - Kociki Ruda Śląska - Drim Tim

 

01.04.2012 - Niedziela - ew. Spotkania nr 3:

 

UWAGA: Godzina 14.30 jest godziną rozpoczęcia ewentualnych trzecich meczów. Podane poniżej godziny w danych parach mogą ulec zmianie (jest to uzależnione od ilości trzecich decydujących meczów).

 

14.30 - Kopuła TG Team - ALTA Basket Team

16.00 - Green Peas - Antidotum Gliwice

17.30 - Basket Tychy - Budsar Zabrze

19.00 - Kociki Ruda Śląska - Drim Tim

 

 

 

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)