Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(Wściekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualności

Terminarz I rundy Play Off I ligi

19-03-2012 12:38 | MaCzO1948

logo

Zachęcamy do zapoznania się z terminarzem I rundy play off I ligi RALK.

 

25.03.2012 - Niedziela - Spotkania nr 1:

 

14.30 - Kopuła TG Team - ALTA Basket Team

16.00 - Green Peas - Antidotum Gliwice

17.30 - Basket Tychy - Budsar Zabrze

19.00 - Kociki Ruda Śląska - Drim Tim

 

31.03.2012 - Sobota - Spotkania nr 2:

 

14.30 - Kopuła TG Team - ALTA Basket Team

16.00 - Green Peas - Antidotum Gliwice

17.30 - Basket Tychy - Budsar Zabrze

19.00 - Kociki Ruda Śląska - Drim Tim

 

01.04.2012 - Niedziela - ew. Spotkania nr 3:

 

UWAGA: Godzina 14.30 jest godziną rozpoczęcia ewentualnych trzecich meczów. Podane poniżej godziny w danych parach mogą ulec zmianie (jest to uzależnione od ilości trzecich decydujących meczów).

 

14.30 - Kopuła TG Team - ALTA Basket Team

16.00 - Green Peas - Antidotum Gliwice

17.30 - Basket Tychy - Budsar Zabrze

19.00 - Kociki Ruda Śląska - Drim Tim

 

 

 

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)