Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(W¶ciekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualno¶ci

Terminarz I rundy Play Off II Ligi

22-02-2010 12:45 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy terminarz I rundy Play Off dla II ligi.

 

Spotkania I :

 

06.03.2010:

9.00 - Bujaka Jamajka - Antidotum Gliwice

10.20 - Zryw Siemianowice - Płomień D±browa Górnicza

11.40 - Kociki Bis Ruda ¦l±ska - ALTA Basket Team

13.00 - ZGP Comax Katowice - TG Team

 

Spotkania II :

 

07.03.2010:

18.00 - ALTA Basket Team - Kociki Bis Ruda ¦l±ska

19.30 - Płomień D±browa Górnicza - Zryw Siemianowice

 

13.03.2010:

9.00 - TG Team - ZGP Comax Katowice

10.30 - Antidotum Gliwice - Bujaka Jamajka

 

ewentualne III spotkania:

 

13.03.2010

12.00 - Alta Basket Team - Kociki Bis Ruda ¦l±ska

 

14.03.2010

18.00 - Antidotum Gliwice - Bujaka Jamajka

19.30 - TG Team - ZGP Comax

 

 

 

 

Komentarze

Ta wiadomo¶ć nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 2
Para I9-II4:
Drozd0:20W¶ciekłe Psywięcej»
(11-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Ki¶ć52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
W¶ciekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)