Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(W¶ciekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualno¶ci

Terminarz 13/14/20 maja

18-05-2017 7:42 | MaCzO1948

logo

Terminarz rozgrywania spotkań w dniach 13/14/20 maja:

 

Sobota - 13/05

 

13.00 - Wielka Ki¶ć - Monstars (pierwszy mecz dwumeczu barażowego)

14.30 - Budsar - Supersonics (pierwszy mecz dwumeczu barażowego)

16.00 - Green Peas - Drim Tim (drugi mecz półfinałowy)

17.30 - Demony - Gwiezdno (drugi mecz półfinałowy)

 

Niedziela - 14/05

 

13.00 - Green Peas - Drim Tim (ew. trzeci mecz półfinałowy) lub pierwszy mecz dwumeczu o trzecie miejsce w I lidze

14.30 - Demony - Gwiezdno (ew. trzeci mecz półfinałowy) lub pierwszy mecz finałowy w I lidze

 

Sobota - 20/05

 

13.00 - Wielka Ki¶ć Monstars (drugi mecz dwumeczu barażowego)

14.30 - Budsar - Supersonics (drugi mecz dwumeczu barażowego)

16.00 - mecz o III miejsce w I lidze

17.30 - finał I ligi

Komentarze

Ta wiadomo¶ć nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Ki¶ć52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
W¶ciekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)