Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Chamera
Karol Chamera
(Green Peas)
23,30
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Tomasz Gembus
(Wściekłe Psy)
20,86
1. Liga - Asysty
Bartecki
Marcin Bartecki
(Green Peas)
6,21
1. Liga - Zbiorki
Kaptacz
Tomasz Kaptacz
(Atomic)
11,50

Aktualności

Terminarz 13/14/20 maja

18-05-2017 7:42 | Kuchcik Jr

logo

Terminarz rozgrywania spotkań w dniach 13/14/20 maja:

 

Sobota - 13/05

 

13.00 - Wielka Kiść - Monstars (pierwszy mecz dwumeczu barażowego)

14.30 - Budsar - Supersonics (pierwszy mecz dwumeczu barażowego)

16.00 - Green Peas - Drim Tim (drugi mecz półfinałowy)

17.30 - Demony - Gwiezdno (drugi mecz półfinałowy)

 

Niedziela - 14/05

 

13.00 - Green Peas - Drim Tim (ew. trzeci mecz półfinałowy) lub pierwszy mecz dwumeczu o trzecie miejsce w I lidze

14.30 - Demony - Gwiezdno (ew. trzeci mecz półfinałowy) lub pierwszy mecz finałowy w I lidze

 

Sobota - 20/05

 

13.00 - Wielka Kiść Monstars (drugi mecz dwumeczu barażowego)

14.30 - Budsar - Supersonics (drugi mecz dwumeczu barażowego)

16.00 - mecz o III miejsce w I lidze

17.30 - finał I ligi

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa B:
Olimpia44:54ZGPwięcej»
(18-02-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
TG Power101:72Budsarwięcej»
(18-02-2018 19:00)
Atomic61:60Green Peaswięcej»
(18-02-2018 17:30)
Rybnik Team76:63Jaworznowięcej»
(18-02-2018 16:00)
Dobermany56:57Wielka Kiść więcej»
(18-02-2018 14:30)
Drim Tim20:0Demonswięcej»
(18-02-2018 13:00)
Gwiezdno Flota71:59Wściekłe Psywięcej»
(18-02-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Longman56:61Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)
Piaśniki45:80Romuswięcej»
(17-02-2018 10:20)
Killa Bees47:61Płomieńwięcej»
(17-02-2018 9:00)
2. Liga Grupa B:
Wataha43:69Gwiazdy Podwórkawięcej»
(17-02-2018 11:40)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team51:73Green Peaswięcej»
(11-02-2018 19:00)