Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(Wściekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualności

Spotkanie organizacyjne

31-08-2010 8:15 | Andrzej

logo

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące rozgrywek w sezonie 2010/2011. 

 

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej przy ul. Hallera 14a (obok hali w której rozgrywamy mecze). Początek spotkania o godzinie 17.00

 

Przypominamy również, że na spotkaniu tym należy przedstawić dowód wpłaty wpisowego (nie dotyczy drużyn bioracych udział turnieju kwalifikacyjnym i Mistrza RALK Budsar Zabrze). Wpisowe można wpłacać na konto (podane poniżej), lub bezpośrednio w kasie MOSiR. Kasa czynna jest tylko do godziny 14.00. W związku z tym, nie ma możliwości wpłaty wpisowego na spotkaniu organizacyjnym.

 

Obecność na spotkaniu organizacyjnym przedstawiciela drużyny wraz z dowodem wpłaty obowiązkowa. Nieobecność lub brak wpłaty wpisowego jest równoznaczna z wycofaniem się drużyny z rozgrywek.

 

Do dnia wczorajszego wpłynęło wpisowe następujących drużyn:

 

I liga:

  • Edo-Box Katowice
  • Sport Rebel Team 
  • Drim Tim Pendragon

 

II liga:

  • Amigos

 

Dane do przelewu:

 

MOSiR Ruda Śląska

ul. Hallera 14a

41-709 Ruda Śląska

 

nr konta: 02 1050 1331 1000 0010 0113 9227

 

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)