Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Brak zdjęcia
Grzegorz Zawierucha
(Demons)
30,00
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Maciej Kozieł
(Romus)
26,00
1. Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Michał Moralewicz
(Budsar)
12,83
1. Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Maciej Soehrich
(Budsar)
11,20

Aktualności

Rozkład jazdy w dnaich 06/07 maja

27-04-2017 8:18 | Kuchcik Jr

logo

Terminarz rozgrywania spotkań w dniach 06/07 maja:

 

06/05/2017 - sobota:

 

11.40 - Monstars - Jaworzno (pierwszy mecz dwumeczu - finał II ligi)

13.00 - Longman - Supersonics (pierwszy mecz dwumeczu o III miejsce w II lidze)

14.30 - Drim Tim - TG Power - (drużyna TG Power nie będzie obecna na meczu - walkower)

16.00 - Gwiezdno Flota - Rybnik Team - trzeci mecz I rundy PO

 

07/05/2017 - niedziela:

 

11.40 - Monstars - Jaworzno (drugi mecz dwumeczu - finał II ligi)

13.00 - Longman - Supersonics (drugi mecz dwumeczu o III miejsce w II lidze)

14.30 - Green Peas - Drim Tim - półfinał I ligi

16.00 - Demony - Gwiezdno/Rybnik Team - półfinał I ligi

 

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 7
2. Liga:
Killa Bees57:84Monstarswięcej»
(17-11-2019 10:20)
Wielka Kiść53:56Piaśnikiwięcej»
(17-11-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 8
1. Liga:
Budsar78:77Green Peaswięcej»
(17-11-2019 19:00)
Wściekłe Psy73:99Demonswięcej»
(17-11-2019 17:30)
Gwiezdno Flota59:52Dobermanywięcej»
(17-11-2019 16:00)
Drim Tim99:73Jaworznowięcej»
(17-11-2019 14:30)
Romus58:73Rybnik Teamwięcej»
(17-11-2019 13:00)
Atomic49:57Longmanwięcej»
(17-11-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 7
2. Liga:
Olimpia54:44Dazyntwięcej»
(16-11-2019 13:00)
Wataha63:40Energiczniwięcej»
(16-11-2019 11:40)
Se Gramy54:51Zrywwięcej»
(16-11-2019 10:20)
Gwiazdy Podwórka49:77Hicawięcej»
(16-11-2019 9:00)