Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,00
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
27,00
1 Liga - Asysty
Bartecki
Marcin Bartecki
(Green Peas)
5,67
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
13,33

Aktualno¶ci

Rozkład jazdy RALK

13-05-2014 8:56 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy terminarz RALK do końca sezonu 2013/2014.

 

 

07.06.2014 - sobota

 

13.00 - Remaag Markus Reinhold Rybnik - Drim Tim - 1 mecz półfinałowy

14.30 - ALTA Demons - Hard Plast Tychy - 1 mecz półfinałowy

 

08.06.2014 - niedziela

 

11.40 - Jaworzno Squad - Atomic Sosnowiec - 3 mecz finałowy

13.00 - Drim Tim - Remaag Markus Reinhold Rybnik - 2 mecz półfinałowy

14.30 - Hard Plast Tychy - ALTA Demons - 2 mecz półfinałowy

 

14.06.2014 - sobota

 

11.40 - Atomic - Longman Boys - pierwszy mecz dwumeczu barażowego

13.00 - Wielka Ki¶ć - TG Power - pierwszy mecz dwumeczu barażowego

14.30 - Drim Tim - Remaag Markus Reinhold Rybnik - 3 mecz półfinałowy

 

15.06.2014 - niedziela

 

11.40 - Atomic - Longman Boys - drugi mecz dwumeczu barażowego

13.00 - Wielka Ki¶ć - TG Power - drugi mecz dwumeczu barażowego

14.30 - pierwszy mecz dwumeczu o trzecie miejsce w I lidze

16.00 - pierwszy mecz finałowy I ligi

 

28.06.2014 - sobota

 

14.30 - drugi mecz dwumeczu o III miejsce w I lidze

16.00 - drugi mecz finałowy I ligi

 

29.06.2014 - niedziela

 

16.00 - ew. 3 mecz finałowy I ligi

Komentarze

Ta wiadomo¶ć nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy ¦l±ska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 3
Grupa A:
Dobermany61:65Budsarwięcej»
(24-02-2024 14:40)
Rybnik Team73:85Gwiezdno Flotawięcej»
(24-02-2024 13:00)
Green Peas67:84Hicawięcej»
(24-02-2024 11:40)
Grupa B:
Wielka Ki¶ć54:50Energiczniwięcej»
(24-02-2024 16:00)
W¶ciekłe Psy61:57Monstarswięcej»
(24-02-2024 10:20)
Atomic78:59Basket Czerwionkawięcej»
(24-02-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)
New York Bricks41:53OKKSwięcej»
(24-02-2024 17:20)
RALK — Runda druga
Kolejka 2
Grupa A:
Budsar56:65Green Peaswięcej»
(17-02-2024 16:00)