Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Brak zdjęcia
Maciej Soehrich
(Budsar)
27,47
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Grzegorz Podulka
(Budsar)
27,00
1. Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Michał Moralewicz
(Budsar)
9,73
1. Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Grzegorz Zawierucha
(Demons)
11,50

Aktualności

Rozkład jazdy RALK

13-05-2014 8:56 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy terminarz RALK do końca sezonu 2013/2014.

 

 

07.06.2014 - sobota

 

13.00 - Remaag Markus Reinhold Rybnik - Drim Tim - 1 mecz półfinałowy

14.30 - ALTA Demons - Hard Plast Tychy - 1 mecz półfinałowy

 

08.06.2014 - niedziela

 

11.40 - Jaworzno Squad - Atomic Sosnowiec - 3 mecz finałowy

13.00 - Drim Tim - Remaag Markus Reinhold Rybnik - 2 mecz półfinałowy

14.30 - Hard Plast Tychy - ALTA Demons - 2 mecz półfinałowy

 

14.06.2014 - sobota

 

11.40 - Atomic - Longman Boys - pierwszy mecz dwumeczu barażowego

13.00 - Wielka Kiść - TG Power - pierwszy mecz dwumeczu barażowego

14.30 - Drim Tim - Remaag Markus Reinhold Rybnik - 3 mecz półfinałowy

 

15.06.2014 - niedziela

 

11.40 - Atomic - Longman Boys - drugi mecz dwumeczu barażowego

13.00 - Wielka Kiść - TG Power - drugi mecz dwumeczu barażowego

14.30 - pierwszy mecz dwumeczu o trzecie miejsce w I lidze

16.00 - pierwszy mecz finałowy I ligi

 

28.06.2014 - sobota

 

14.30 - drugi mecz dwumeczu o III miejsce w I lidze

16.00 - drugi mecz finałowy I ligi

 

29.06.2014 - niedziela

 

16.00 - ew. 3 mecz finałowy I ligi

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)