Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(Wściekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualności

Reprezentacja RALK na turniej z okazji 90-lecia klubu Pogon Ruda Śląska

28-05-2010 9:10 | MaCzO1948

logo

W dniach 28-30 maj z okazji 90 lecia Klubu Sportowego Pogoń Ruda Śląska na hali MOSiR w Rudzie Śląskiej przy ulicy Hallera 16b zostanie rozegrany turniej na który została zaproszona reprezentacja Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

 

Ze względu na to, iż w czasie trwania turnieju czołowe drużyny RALK grają swoje decydujące mecze, reprezentacja będzie złożona z zawodników występujących w drużynach które zakończyły juz sezon.

 

Terminarz turnieju:

 

Piątek 28.05.2010

  • 15:30 RALK - KK Bytom
  • 17:15 MCKiS Jaworzno - GTK Gliwice
  • 19:00 Pogoń Ruda Śląska - RALK

Sobota 29.05.2010

  • 13:00 Mickiewicz Katowice - GTK Gliwice
  • 14:15 KK Bytom - Pogoń Ruda Śląska
  • 16:30 MCKiS Jaworzno - Mickiewicz Katowice

Niedziela 30.05.2010

  • 10:00 mecz o 5-6 miejsce
  • 12:00 mecz o 3-4 miejsce
  • 14:00 mecz o 1-2 miejsce
  • 16:00 Zakończenie turnieju

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)