Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Brak zdjęcia
Maciej Soehrich
(Budsar)
27,47
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Grzegorz Podulka
(Budsar)
27,00
1. Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Michał Moralewicz
(Budsar)
9,73
1. Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Grzegorz Zawierucha
(Demons)
11,50

Aktualności

Przypominamy o kartach

24-08-2011 9:50 | Andrzej

logo

Jak już informowaliśmy w komuniacie organizacyjnym, zgłoszenia nowych drużyn przyjmowane są do dnia dzisiejszego (24. sierpnia). Natomiast potwierdzenia udziału w rozgrywkach (przyjmowanie kart zgłoszeniowych ze składami) przyjmowane są do 26. sierpnia.

 

Tylko drużyny, które dostarczą drogą elektroniczną do wskazanego dnia karty drużyn, zostaną zakwalifikowane do rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki w sezonie 2011/2012.

 

Poniżej przedstawiamy drużyny które wyraziły chęć gry w Rudzkiej Amatorskiej Lidze Koszykówki, natomiast podkreślone zostały te drużyny, które dokonały już pełnego zgłoszenia, czyli przesłały karty drużyn (w przypadku nie dostarczenia karty drużyny w podanym terminie, miejsce drużyny w rozgrywkach przejmuje kolejna drużyna).

 

Stan na 24. sierpnia godzina 10.00

  

1. Kociki Stalbet Ruda Śląska - brak karty
2. Sport Rebel Team - brak karty
3. Green Peas - brak karty
4. Red Devils Ruda Śląska - brak karty
5. Manhattan Katowice (Omega Squad) - brak karty

6. Budsar Zabrze - brak karty
7. Atomic Sosnowiec - brak karty
8. Drim Tim Pendragon Ruda Śląska
9. ALTA Basket Team - brak karty
10. Antidotum Gliwice
11. TG Team 
12. Longman Boys - brak karty
13. Basket Team Katowice - brak karty
14. Żubry Gliwice - brak karty
15. Pasibrzuchy - brak karty
16. Jaworzno Squad
17. Los Veteranos - brak karty
18. ZGP Comax Katowice - brak karty
19. Zryw Siemianowice
20. Silesia Braders
21. Killa Bees
22. Kociki Bis Ruda Śląska
23. Kegi Ruda Śląska - brak karty
24. Respirator
25. Płomień Dąbrowa Górnicza
26. Amigos Ruda Śląska - brak karty

 

Nowe drużyny:

 

1. Jaworzno Team II

2. Team Gliwice

3. AHE Bytom

4. We Got Game

5. Seven

 

Ewentualne zgłoszenia nowych drużyn przyjmowane są jeszcze tylko w dniu dzisiejszym do godziny 00.00

 

Przypominamy również o wpłacaniu wpisowego wg zasad określonych w komunikacie organizacyjnym.

 

Nowe drużyny, oraz drużyny z czterech ostatnich miejsc w II lidze proszone są o nie wpłacanie wpisowego do czasu rozegrania turnieju kwalifikacyjnego.

 

Spotkanie organizacyjne zaplanowane zostało na 6. września na godzinę 18.00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej przy ul. Hallera 14a (budynek przy hali na której rozgrywane są mecze naszej ligi)

 

Turniej kwalifikacyjny (o ile będzie potrzebny) zostanie rozegrany 17 lub 17 i 18 września, natomiast start ligi planowany jest na 24. września.

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)