Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
29,40
1. Liga - Punkty
Modrzyński
Jakub Modrzyński
(Gwiezdno Flota)
24,75
1. Liga - Asysty
Kucharczyk
Tomasz Kucharczyk
(Drim Tim)
6,43
1. Liga - Zbiorki
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
13,36

Aktualności

Potwierdzenia udziału

28-08-2008 7:46 | Berdyk

logo

W dniu wczorajszym zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń zespołów do rozgrywek RALK w sezonie 2008/2009. Łącznie do rozgrywek zgłosiło się 27 zespołów w tym 6 nowych.

 

Zgłoszonymi zespołami są (w nawiasach umieszczono ligę, w której zespół ma prawo uczestnictwa):

  1. Atomic Sosnowiec (I liga)
  2. Bobasy Solidum Bytom (I liga)
  3. Budsar Zabrze (I liga)
  4. BP Bytom (I liga)
  5. Comserv Kochłowice (I liga)
  6. Fu Fu Fighters Ruda Śląska (I liga)
  7. KFH Mega Będzin (I liga)
  8. Kociki Stalbet Ruda Śląska (I liga)
  9. Piaśniki Magic Balls (I liga)
  10. Red Devils Ruda Śląska (I liga)
  11. Uni-Tek Katowice (I liga)
  12. WSHE Bytom (I liga)
  13. Amigos Ruda Śląska (II liga)
  14. Fryna Team Ruda Śląska (II liga)
  15. Kegi Ruda Śląska (II liga)
  16. Kociki Bis Ruda Śląska (II liga)
  17. MOJ S.A. Katowice (II liga)
  18. Silesia Braders Katowice (II liga - były CdBS)
  19. Zaborze Donners (II liga)
  20. ZTMChNB Katowice (II liga)
  21. Żubry Gliwice (II liga)
  22. Bujaka Jamajka Bytom (NOWY)
  23. NERDS Ruda Śląska (NOWY)
  24. KRS TKKF Jastrząb Chorzów (NOWY)
  25. Lech Jan UB Zabrze (NOWY)
  26. Elekticne Mordulce Katowice (NOWY)
  27. Basket Team Katowice (NOWY)

Jak informowaliśmy wcześniej, ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, konieczne jest przeprowadzenie turnieju kwalifikacyjnego. W turnieju tym wezmą udział nowo zgłoszone zespoły oraz 3 zespoły uczestniczące w rozgrywkach 2 ligi sezonu 2007/2008.

Z pośród tych zespołów zostaną wyłonione 4, które otrzymają prawo gry w 2 lidze w sezonie 2008/2009.

 

W turnieju kwalifikacyjnym wezmą udział:

  1. Żubry Gliwice
  2. Kegi Ruda Śląska
  3. Zaborze Donners
  4. Bujaka Jamajka Bytom (NOWY)
  5. NERDS Ruda Śląska (NOWY)
  6. KRS TKKF Jastrząb Chorzów (NOWY)
  7. Lech Jan UB Zabrze (NOWY)
  8. Elekticne Mordulce Katowice (NOWY)
  9. Basket Team Katowice (NOWY)

Zespoły zostana podzielone na 2 grupy z rozstawieniem zespołów uczestniczących w zeszłorocznych rozgrywkach RALK.

Szczegółowy podziałzespołów na grupy kwalifikacyjne zostanie podany po zakończeniu przyjmowania potwierdzeń uczestnictwa w rozgrywkach zespołów (przysłanie do organizatora Karty Zespołu na wymaganą liczbą zawodników).

Turniej zostanie rozegrany systemem każdy z każydym wewnątrz grup kwalifikacyjnych.

Prawo gry w rozgrywkach 2 ligi RALK uzyskają zespoły, które zajmą dwa pierwsze miejsca w swoich grupach.

 

Przypominamy, że 31. sierpnia 2008 mija termin nadsyałania Kart Zespołów uzupełnionych o wymaganą regulaminem ilość zawodników. Nadesłanie Karty Zespołu jest wymogiem pod rygorem wykreślenia drużyny z listy drużyn zgłoszonych i stanowi potwierdzenie udziału w rozgrywkach w sezonie 2008/2009.

 

W chwili obecnej wymóg ten spełniły jedynie 3 zespoły. Prosimy o terminowe nadesłanie wypełnionych kart.

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)