Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(Wściekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualności

Podsumowanie kwalifikacji do sezonu 2023/24!

17-09-2023 18:21 | Skubis

logo

16 września zostały rozegrane kwalifikacje do sezonu 2023/24. W turnieju wzięło udział sześć drużyn, a cztery z nich wystąpią w rozgrywka RALK. Podczas turnieju rywalizacja toczyła się w dwóch grupach. Poniżej wyniki poszczególnych spotkań oraz klasyfikacja końcowa grup.

 

GRUPA A

New York Bricks - Płomień Żory  40:15

Płomień Żory - Będzin-Basket-Zamkowe  45:36

New York Bricks - Będzin-Basket-Zamkowe  48:42

 

Klasyfikacja końcowa:

1. New York Bricks - AWANS

2. Płomień Żory  - AWANS

3. Będzin-Basket-Zamkowe 

 

GRUPA B

Bociany Manhattan - Drozd Katowice  46:60

Drozd Katowice - OKKS  36:47

Bociany Manhattan - OKKS  40:47

 

Klasyfikacja końcowa:

1. OKKS - AWANS

2. Drozd Katowice - AWANS

3. Bociany Manhattan

 

Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w turnieju, a zespołom, które awansowały życzymy powodzenia na parkietach II ligi RALK.

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)