Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Brak zdjęcia
Maciej Soehrich
(Budsar)
27,47
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Grzegorz Podulka
(Budsar)
27,00
1. Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Michał Moralewicz
(Budsar)
9,73
1. Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Grzegorz Zawierucha
(Demons)
11,50

Aktualności

Po pierwszym dniu Mistrzostw.

14-01-2007 8:45 | Andrzej

Po pierwszym dniu Mistrzostw.
Wyniki meczy grupowych Mistrzostw Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich: Grupa A 1. BLK Bielsko-Biała - RALK Ruda Śląska 53 : 85 (18:17; 11:14; 9:23; 15:31) 2. RALK Ruda Śląska - RALK Rybnik 66 : 78 (13:20; 21:14; 13:26; 19:18) 3. BLK Bielsko-Biała - RALK Rybnik 58 : 79 (4:20; 21:17; 15:20; 18:22) 1. RALK Rybnik 2. RALK Ruda Śląska 3. BLK Bielsko-Biała Grupa B 1. GALK Goczałkowice Zdrój - OLKA Oświęcim 57 : 63 (15:17; 14:13; 9:12; 19:21) 2. BeLKA Bytom - OLKA Oświęcim 58 : 54 (16:11; 9:13; 18:12; 15:18) 3. BeLKA Bytom - GALK Goczałkowice Zdrój 54 : 92 (6:24; 18:30; 15:17; 15:21) 1. GALK Goczałkowice Zdrój 2. OLKA Oświęcim 3. BeLKA Bytom Mecz o miejsce V BeLKA Bytom - BLK Bielsko-Biała Mecz o miejsce III OLKA Oświęcim - RALK Ruda Śląska FINAŁ GALK Goczałkowice Zdrój - RALK Rybnik

Komentarze

~~nick * | 15-01-2007 9:15 | ip9.imperiumpw.pl
Komentarz został zablokowany przez moderatorów.
~nick | 14-01-2007 14:39 | ip9.imperiumpw.pl
Komentarz został zablokowany przez moderatorów.
~deav | 14-01-2007 13:22 | 83.238.82.73
Komentarz został zablokowany przez moderatorów.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)