Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(Wściekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualności

Po drugim dniu turnieju

13-09-2010 9:01 | Andrzej

logo

Po drugim dniu turnieju znamy już komplet uczestników Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

 

Do wymienionych wcześniej drużyn dołączyły Pasibrzuchy i Jaworzno Squad.

Mamy niestety złą wiadomość - druga liga zainauguruje rozgrywki tydzień później niż przewidywaliśmy - niestety brak hali.

 

Terminarz jest już utworzony i znajdziecie go w menu po lewej - "sezon zasadniczy" to trminarz, wyniki i tabele I ligi natomiast "sezon zasadniczy - 1 runda" to terminarz, wyniki i tabele II ligi.

 

I liga rozpoczyna od najbliższej niedzieli (pierwszy mecz godzina 13.00), druga natomiast rusza 25. września (pierwszy mecz o godzinie 9.00). W sobotę rozegrywane będą 4 spotkania II ligi, zaś w niedzielę trzy II ligi (począwszy od 9.00) i sześć I ligi (początek od 13.00)

 

Terminarz w pełni będzie uzupełniony (wszystkie kolejki) w najbliższych dniach.

 

W razie jakichkolwiek pytań i sugestii jesteśmy do Waszej dyspozycji poprzez dział "kontakt", lub na forum.

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 2
Para I9-II4:
Drozd0:20Wściekłe Psywięcej»
(11-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)