Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(Wściekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualności

Pierwszy dnień turnieju

11-09-2010 12:34 | Andrzej

logo

W pierwszym dniu turnieju kwalifikacyjnego padły następujące wyniki...

 

 

Anima Sana Squad - Pasibrzuchy - 41:90 (6:19, 9:22, 8:25, 18:24)

Jaworzno Sqad - Longman Boys - 46:57 (15:16, 18:10, 11:16, 2:15)

Killa Bees - Basket Chorzów - 72:41 (19:8, 14:7, 12:7, 27:19)

Anima Sana Squad - Respirator - 45:69 (10:19, 5:16, 15:12, 15:22)

Jaworzno Squad - KiS Silesia - 66:49 (17:6, 8:12, 25:11, 16:10)

Killa Bees - NERDS - 74:59 (15:15, 20:15, 20:21, 19:8)

Pasibrzuchy - Respirator - 41:51 (11:11, 14:10, 8:18, 8:12)

Longman Boys - KiS Silesia - 89:56 (22:15, 15:19, 24:8, 28:14)

Basket Chorzów - NERDS - 53:49 (17:9, 15:13, 12:9, 19:9)

 

Klasyfikacja drużyn po pierwszym dniu.

 

Grupa A:

 

1. Respirator 4pkt.

2. Pasibrzuchy 3pkt.

3. Anima Sana Squad 2pkt.

 

Grupa B:

 

1. LongmanBoys 4pkt.

2. Jaworzno Squad 3pkt.

3. KiS Silesia 2pkt.

 

Grupa C:

 

1. Killa Bees 4pkt.

2. Basket Chorzów 3pkt.

3. NERDS 2pkt.

 

W II lidze Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki po pierwszym dniu turnieju zapewniły sobie drużyny:

 

  • Respirator (drużyna występowała pod nazwą Lech Jan w ubiegłym sezonie)
  • LongmanBoys (będzie to pierwszy sezon tej drużyny w RALK)
  • Killa Bees (również pierwszy sezon tej drużyny w RALK)

 

O pozostałe dwa miejsca zagrają:

 

  • Pasibrzuchy
  • Jaworzno Squad
  • Basket Chorzów

 

Teminarz na jutrzejszy dzień:

 

09.00 - Pasibrzuchy - Jaworzno Squad

11.00 - Jaworzno Squad - Basket Chorzów (zmiana o 30 min.)

13.00 - Pasibrzuchy - Basket Chorzów

 

Za udział w turnieju dziękujemy drużynom KiS Silesia, Anima Sana Squad i szczególnie drużynie NERDS, która grała wcześniej w naszej lidze ale jednak musiała uznać wyższość rywali i ustąpić im miejsca.

 

Zapraszamy ponownie za rok.

 

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)