Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
28,94
1. Liga - Punkty
Modrzyński
Jakub Modrzyński
(Gwiezdno Flota)
23,20
1. Liga - Asysty
Kucharczyk
Tomasz Kucharczyk
(Drim Tim)
6,78
1. Liga - Zbiorki
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
13,33

Aktualności

Terminarz play off.

18-03-2019 9:18 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Reforma rozgrywek.

19-01-2019 16:03 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Kolejka XIII, Sinusoida.

14-01-2019 13:01 | Benek

logo

Ależ to była pokręcona kolejka, w półtora dnia dostałem wszystko co najlepsze i najnudniejsze w RALK. Od stanów lękowych, że do końca danego meczu zostało jeszcze 20 minut, do trzymania kciuków, żeby doszło do dogrywki, a najlepiej dwóch.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Weryfikacja walkowera.

27-12-2018 20:46 | Kuchcik Jr

logo

Po skontaktowaniu się z wydziałem gier i dysyplin PZKosz organizatorzy Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki postanowili przyznać walkowery drużynie Demony (za występ nieuprawionego zawodnika) w meczach RALK rozegranych po 29 września 2018 (data rozpoczęcia sezonu grupy C II ligi PZKosz).
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkowery dla Demonów...

27-12-2018 7:55 | Kuchcik Jr

logo

Informuujemy, że ze względu na to, iż w drużynie Demons Basketball wystąpił nieuprawiony zawodnik organizatorzy zmuszeni są zweryfikować mecze, w których owy zawodnik wystąpił jako walkowery...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Zryw71:40Olimpiawięcej»
(24-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 21
1. Liga:
Płomień74:56Be Perfectwięcej»
(24-03-2019 17:30)
Dobermany80:87Atomicwięcej»
(24-03-2019 16:00)
Rybnik Team74:96Drim Timwięcej»
(24-03-2019 14:30)
Jaworzno69:78Budsarwięcej»
(24-03-2019 13:00)
Gwiezdno Flota92:44Romuswięcej»
(24-03-2019 11:40)
Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Piaśniki51:67Wielka Kiść więcej»
(23-03-2019 13:00)
ZGP35:79Longmanwięcej»
(23-03-2019 11:40)
Hica63:59Watahawięcej»
(23-03-2019 10:20)
Kolejka 2
Olimpia55:73Longmanwięcej»
(23-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar63:84Demonswięcej»
(17-03-2019 19:00)