Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
29,40
1. Liga - Punkty
Modrzyński
Jakub Modrzyński
(Gwiezdno Flota)
24,75
1. Liga - Asysty
Kucharczyk
Tomasz Kucharczyk
(Drim Tim)
6,43
1. Liga - Zbiorki
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
13,36

Aktualności

Mistrzostwa Śląska Amatorów

09-06-2010 16:18 | Kuchcik Jr

logo

 

 

 

Dnia 12 i 13 czerwca w Hali w Rudzie Śląskiej zostaną rozegrane Mistrzostwa Śląska Amatorów w Koszykówce. Ze względu na to, iż w dniu dzisiejszym (!) wycofała się ekipa reprezentująca Racibórz organizatorzy na spotkaniu organizacyjnym uzgodnili, iż drużyny zagrają systemem "każdy z każdym".

 

 

Drużyny, które wystąpią w Mistrzostwach Śląska oraz terminarz rozgrywania spotkań:


 

  • Dexus Partners (Goczałkowice)

  • Drim Tim Pendragon (Ruda Śląska)

  • AHE Wodzisław Śląski (Rybnik)

  • Budsar Zabrze (RALK)

  • Drużyna Reprezentująca Bytomską Ligę Amatorską


 

12.06.2010 (sobota)


 

10.00 - Drim Tim Pendragon - BELKA

11.45 - Budsar Zabrze - Dexus Partners

13.45 - AHE Wodzisław Śląski  - BELKA

15.30 - Dexus Partners - Drim Tim Pendragon

17.30 – Budsar Zabrze – AHE Wodzisław Śląski


 

13.06.2010 (niedziela)

 

 

10.00 – Budsar Zabrze – Drim Tim Pendragon

11.45 – Dexus Partners – AHE Wodzisław Śląski

13.45 – BELKA – Budsar Zabrze

15.30 – AHE Wodzisław Śląski - Drim Tim Pendragon

17.30 – Dexus Partners - BELKA

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)