Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Brak zdjęcia
Maciej Soehrich
(Budsar)
27,47
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Grzegorz Podulka
(Budsar)
27,00
1. Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Michał Moralewicz
(Budsar)
9,73
1. Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Grzegorz Zawierucha
(Demons)
11,50

Aktualności

Mistrzostwa Śląska Amatorów

09-06-2010 16:18 | MaCzO1948

logo

 

 

 

Dnia 12 i 13 czerwca w Hali w Rudzie Śląskiej zostaną rozegrane Mistrzostwa Śląska Amatorów w Koszykówce. Ze względu na to, iż w dniu dzisiejszym (!) wycofała się ekipa reprezentująca Racibórz organizatorzy na spotkaniu organizacyjnym uzgodnili, iż drużyny zagrają systemem "każdy z każdym".

 

 

Drużyny, które wystąpią w Mistrzostwach Śląska oraz terminarz rozgrywania spotkań:


 

  • Dexus Partners (Goczałkowice)

  • Drim Tim Pendragon (Ruda Śląska)

  • AHE Wodzisław Śląski (Rybnik)

  • Budsar Zabrze (RALK)

  • Drużyna Reprezentująca Bytomską Ligę Amatorską


 

12.06.2010 (sobota)


 

10.00 - Drim Tim Pendragon - BELKA

11.45 - Budsar Zabrze - Dexus Partners

13.45 - AHE Wodzisław Śląski  - BELKA

15.30 - Dexus Partners - Drim Tim Pendragon

17.30 – Budsar Zabrze – AHE Wodzisław Śląski


 

13.06.2010 (niedziela)

 

 

10.00 – Budsar Zabrze – Drim Tim Pendragon

11.45 – Dexus Partners – AHE Wodzisław Śląski

13.45 – BELKA – Budsar Zabrze

15.30 – AHE Wodzisław Śląski - Drim Tim Pendragon

17.30 – Dexus Partners - BELKA

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Kolejka 12
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)
Hica57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Se Gramy79:65Monstarswięcej»
(12-12-2020 11:40)
ZGP55:69Longmanwięcej»
(12-12-2020 10:20)