Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(Wściekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualności

Mecz Gwiazd 2017

12-01-2017 11:35 | MaCzO1948

Mecz Gwiazd 2017
Mamy przyjemność poinformować, że Mecz Gwiazd 2017 Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki odbędzie się 12 lutego w niedziele o godzinie 17.00. Drużyny zostały podzielone na dwie "konferencje" - Wschód i Zachód. Poniżej lista z której możecie wybierać zawodników.
Wzorem najlepszej koszykarskiej ligi świata typujemy w każdej "konferencji" dwóch "rozgrywających", dwóch "skrzydłowych" i jednego "środkowego". Głosy w innej formule nie będą liczone! Standardowo nie zabraknie konkursu rzutów za 3 pkt oraz zabawy z udziałem publiczności, w której można będzie zdobyć atrakcyjną nagrodę :). Swoje głosy oczywiście proszę oddawać w komentarzach na facebooku lub pod wątkiem Meczu Gwiazd na stronie www.ralk.mosir.xip.pl
Głosowanie trwa do 31 stycznia do godziny 24.00.
Podział drużyn:
 
Zachód:
Gliwice (Wielka Kiść)
Zabrze (Budsar)
Bytom (Sport Rebel)
Tarnowskie Góry (Boruszowice, TG Power)
Piekary Śląskie (Killa Bees)
Rybnik (Rybnik Team)
Ruda Śląska (Sor Drew, Gwiezdno Flota, DrimTim, Reunion)

 
Wschód: 
Katowice (4deal, ZGP Comax, Longman, Romus)
Tychy (Dobermany)
Dąbrowa Górnicza (Demony, Płomień)
Będzin (Monstars)
Siemianowice (Zryw)
Sosnowiec (Atomic, Supersonics,Wataha)
Jaworzno (Jaworzno Team)
Świętochłowice (Green Peas)
 
LISTA ZAWODNIKÓW:
 
Wschód:

ROZGRYWAJĄCY:

Jarosław Olesiński (MONSTARS BĘDZIN)
Aleksander Ditmer (DOBERMANY)
Adrian Wilk (DEMONY)
Paweł Doniec (SUPERSONICS)
Paweł Kurzawa (JAWORZNO)
Radosław Szmal (ATOMIC)
Karol Chamera (GREEN PEAS)
Maciej Walerowicz (ROMUS)

SKRZYDŁOWI:

Adam Szabatowski (ZGP)
Wojciech Trałka (ZRYW)
Jakub Warchoł (JAWORZNO SQUAD)
Artur Bubel (DEMONY)
Artur Lewicki (DEMONY)
Przemysław Komendarski (MONSTARS BĘDZIN)
Michał Błaszkiewicz (MONSTARS)
Przemysław Bednarz (GREEN PEAS)
Jarosław Koźmiński (LONGMAN)
Marcin Kucharz (WATAHA)

ŚRODKOWI:

Tomasz Kaptacz (ATOMIC)
Marcin Wiśniewski (MONSTARS)
Sebastian Breguła (ROMUS)
Jarosław Urych (LONGMAN)
Arkadiusz Brzęczek (PŁOMIEŃ)

Zachód:

ROZGRYWAJĄCY:

Rafał Janik (WIELKA KIŚĆ)
Mateusz Zarychta (SPORT REBEL)
Paweł Zielony (SPORT REBEL)
Tomasz Gołysz (RYBNIK)
Tomasz Kucharczyk (DRIM TIM)
Marcin Nowok (REUNION)
Goran Tomanic (KILLA BEES)
Karol Kupczak (RYBNIK)
Kamil Chmielorz (OLIMPIA)

SKRZYDŁOWI:

Krzysztof Krajewski (BUDSAR)
Mikołaj Parkietny (TG POWER)
Przemysław Bednarek (RYBNIK)
Adam Pierchała (RYBNIK)
Jakub Modrzyński (GWIEZDNO FLOTA)
Andrzej Miziniak (SOR DREW)
Łukasz Kosmowski (DRIM TIM)
Andrzej Boronowski (REUNION)
Jakub Hirsz (DRIM TIM)

ŚRODKOWI:

Wojciech Kampa (TG TEAM)
Adam Janus (GWIEZDNO FLOTA)
Adam Marchacz (DRIM TIM)
Michał Przybyła (GWIEZDNO)

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 2
Para I9-II4:
Drozd0:20Wściekłe Psywięcej»
(11-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)