Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Brak zdjęcia
Maciej Soehrich
(Budsar)
27,47
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Grzegorz Podulka
(Budsar)
27,00
1. Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Michał Moralewicz
(Budsar)
9,73
1. Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Grzegorz Zawierucha
(Demons)
11,50

Aktualności

Mecz Gwiazd 2015

23-12-2014 11:49 | MaCzO1948

Mecz Gwiazd 2015

Mamy przyjemność poinformować, że Mecz Gwiazd 2015 Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki odbędzie się 08 lutego w niedziele o godzinie 17.00. W tym sezonie zmieniliśmy trochę formułę głosowania na pierwsze piątki Wschodu i Zachodu. Poniżej lista z której możecie wybierać zawodników.
Wzorem najlepszej koszykarskiej ligi świata typujemy w każdej "konferencji" dwóch "rozgrywających", dwóch "skrzydłowych" i jednego "środkowego". Standardowo nie zabraknie konkursu rzutów za 3 pkt oraz zabawy z udziałem publiczności, w której można będzie zdobyć atrakcyjną nagrodę :). Swoje głosy oczywiście proszę oddawać w komentarzach na facebooku. Głosowanie trwa do 29 stycznia do godziny 24.00.

 

GŁOSOWANIE NA PIERWSZE PIĄTKI - LINK

 

Podział drużyn:

 

Zachód:

  • Gliwice (DBO, Wielka Kiść)

  • Zabrze (Budsar)

  • Bytom (Sport Rebel)

  • Tarnowskie Góry (TG Team, TG Power)

  • Piekary Śląskie (Killa Bees)

  • Rybnik (Rybnik Team)

  • Ruda Śląska (Kociki, Gwiezdna Flota, 10KG Mniej, DrimTim)

 

Wschód: 

  • Katowice (4deal, ZGP Comax, Longman, Maślaki)

  • Tychy (Sportowe Tychy)

  • Dąbrowa Górnicza (ALTA, Płomień)

  • Będzin (Monstars)

  • Siemianowice (Zryw)

  • Sosnowiec (Atomic)

  • Świętochłowice (Kociki Bis, Green Peas)

  • Jaworzno (Jaworzno Team)

     

    LISTA ZAWODNIKÓW:

     

Wschód:

ROZGRYWAJĄCY:

Tomasz Cichoń (ZGP COMAX)
Paweł Kurzawa (JAWORZNO SQUAD)
Karol Klonek (SPORTOWE TYCHY)
Kamil Malicki (SPORTOWE TYCHY)
Łukasz Adamczyk (ALTA DEMONS)
Sebastian Kusiak (MAŚLAKI KATOWICE)
Adrian Wilk (ALTA DEMONS)
Jarosław Olesiński (MONSTARS BĘDZIN)
Michał Krawczyk (CI CO NIE ŁAŻĄ)
Marek Kubas (CI CO NIE ŁAŻĄ)
Karol Chamera (GREEN PEAS)
Szymon Kurdziel (LONGMAN)
Tomasz Woszczyk ( CI CO NIE ŁAŻĄ)

SKRZYDŁOWI:

Michał Matysiak (JAWORZNO SQUAD)
Marcin Kozik (4 DEAL)
Jakub Warchoł (JAWORZNO SQUAD)
Sebastian Kołodziej (LONGMAN)
Łukasz Urych (LONGMAN)
Damian Pruksa (SPORTOWE TYCHY)
Grzegorz Zawierucha (ALTA DEMONS)
Przemysław HAUZER (ALTA DEMONS)
Bartosz POSTEL (MONSTARS BĘDZIN)
Radosław SZMAL (ATOMIC)
Mateusz Mrówka (ATOMIC)
Mariusz Salamaga (ZRYW)

ŚRODKOWI:

Robert Białkowski (SPORTOWE TYCHY)
Tomasz Jakubczak (MAŚLAKI KATOWICE)
Michał Stępień (PŁOMIEŃ)
Tomasz Kaptacz (ATOMIC)
Marcin Palicki (GREEN PEAS)


Zachód:


ROZGRYWAJĄCY:

Andrzej Wesołowski (KNUROWIC)
Mateusz Zarychta (SPORT REBEL)
Paweł Zielony (SPORT REBEL)
Adrian Kupka (TG POWER)
Tomasz Gołysz (REMAAG RYBNIK)
Joachim Wolnik (SOR DREW)
Kamil Goraus (SOR DREW)
Kamil Lato (GWIEZDNO FLOTA)
Krzysztof Swoboda (GWIEZDNO FLOTA)
Tomasz Kucharczyk (DRIM TIM)
Paweł Nowrotek (DRIM TIM)
Jakub Hirsz (10 KG MNIEJ)

SKRZYDŁOWI:

Krzysztof Krajewski (BUDSAR)
Sebastian Kałuża (SPORT REBEL)
Mikołaj Parkietny (TG POWER)
Marek Miądowicz (KILLA BEES)
Przemysław Bednarek (REMAAG RYBNIK)
Adam Pierchała (REMAAG RYBNIK)
Ksawery Fojcik (REMAAG RYBNIK)
Michał Cichoń (DRIM TIM)
Adam Marchacz (DRIM TIM)
Adam Janus (10 KG MNIEJ)
Łukasz Celiński (10 KG MNIEJ)
Michał Giese (BUDSAR)

ŚRODKOWI:

Waldemar Bastek (WIELKA KIŚĆ)
Wojciech Kampa (TG TEAM)
Jan Kupczyk (TG POWER)
Paweł Juraszek (REMAAG RYBNIK)
Tomasz Białdyga (GWIEZDNO FLOTA)
Jacek Bywalec (DRIM TIM)
Ziemowit Boczoń (KNUROWIC)

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)