Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(Wściekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualności

Lista drużyn - aktualizacja !

29-08-2009 10:03 | Andrzej

logo

Poniżej przedstawiamy listę drużyn, które przeszły do kolejnego etapu przyjmowania zespołów do Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki w sezonie 2009/2010

 

Kolejnym, tym samym ostatnim etapem przyjmowania drużyn, jest stawienie się przedstawiciela drużyny na spotkaniu organizacyjnym w dniu 3. września i przedstawienie dowodu wpłaty wpisowego - nie ma możliwości dokonania wpłaty na spotkaniu organizacyjnym (wpisowe nie dotyczy nowych drużyn, oraz NERDS Ruda Śląska i Zaborze Donners, jak również aktualnego Mistrza RALK, czyli Kociki Stalbet Ruda Śląska, natomiast wicemistrzowie (Budsar Zabrze) wpłacają połowę kwoty wpisowego tj. 400 PLN).

 

Lista drużyn:

 

I liga

 

  • Atomic Sosnowiec
  • Budsar Zabrze
  • Fu Fu Fighters R.Śl.
  • Los Veteranos (KFH Mega Będzin)
  • Red Devils R.Śl.
  • Uni-Tek Katwowice
  • Żubry Gliwice
  • Basket Team Katowice
  • Kociki Stalbet R.Śl.
  • Bobasy Byru (Bobasy Bytom)
  • AHE Bytom (WSHE Bytom)
  • No Name (Comserv+Piaśniki)

 

II liga

 

  • Fryna Team
  • Kegi R.Śl.
  • Kociki Bis R.Śl.
  • ZGP Comax Katowice
  • Zryw Siemianowice
  • Amigos R.Śl.
  • Bujaka Jamajka
  • Lech Jan
  • Zaborze Donners
  • Silesia Braders
  • Nerds Ruda Śląska
  • BP StreetElitte.com Bytom

 

Nowe drużyny:

 

  • Alta Basket Team
  • OISW Katowice
  • Płomień Dąbrowa Gónicza
  • TG Team
  • Underground Ballaz
  • PDF Team
  • Antidotum Gliwice

 

Do rozgrywek nie zgłosiły się (w porównaniu do minionego sezonu):

 

  • Nova System
  • Piaśniki/Comserv (w wyniku połączenia tych drużyn)

 

W turnieju kwalifikacyjnym zagra (o ile wszystkie drużyny spełnią ostatni warunek przyjęcia do RALK) 9 drużyn (7 nowych plus Zaborze i NERDS). Prawo do udziału w rozgrywkach II ligi zdobędą 4 najlepsze ekipy z turnieju.

Szczegóły turnieju zostaną podane na spotkaniu organizacyjnym 3. września.

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 2
Para I9-II4:
Drozd0:20Wściekłe Psywięcej»
(11-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)