Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(Wściekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualności

Koniec zgłoszeń - wiemy kto zagra

27-08-2012 10:34 | Andrzej

logo

 

Już wiemy kto i w której lidze zagra w nadchodzącym sezonie Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

 

W związku z niedopełnieniem formalności przez drużynę Manhattan Katowice (brak wypełnionej karty zgłoszenowej) w miejsce tej drużyny zagra Atomic Sosnowiec.

 

Informujemy jednocześnie, że spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem ligi, odbędzie się 04.09.2012r. (wtorek) o godzinie 18.00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej ul. Hallera 14a. Obecnośc kierownika bądź zastępcy kierownika drużyny obowiązkowa. Nieobecność na spotkaniu organizacyjnym jest jednoznaczna z wycofaniem się drużyny z rozgrywek i nie uprawnia do zwrotu wpisowego.

 

Na spotkaniu organizacyjnym, należy okazać dowód wpłaty wpisowego.
Wysokość wpisowego jest uzależniona od ligi, do której zostanie zakwalifikowany zespół w rozgrywkach RALK 2012/2013.
 
Wysokość wpisowego I liga - 1100 PLN; II liga – 900 PLN

Wpisowe do rozgrywek należy uiścić najpóźniej do dnia spotkania organizacyjnego.
Całość należy wpłacić na konto MOSiR Ruda Śląska, lub w kasie MOSiR przy ul. Hallera 14a
Dane do przelewu:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Ul. Gen. Hallera 14a
41-709 Ruda Śląska
Nr konta: 02 1050 1331 1000 0010 0113 9227

W tytule przelewu lub przy wpłacie w kasie należy podać/wpisać: RALK – „Nazwa drużyny”

Wpisowe do rozgrywek RALK w sezonie 2012/2013 dla drużyny Mode Kociki (Kociki), która zdobyła Mistrzostwo Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki w sezonie 2011/2012 zostaje zniesione, zaś V-ce Mistrzom Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki sezonu 2011/2012 - drużynie Basket Tychy wpisowe na sezon 2012/2013 zostaje pomniejszone o 50%.

 

Drużyny biorące udział w turnieju kwalifikacyjnym, wpisowe powinny uiścić po turnieju kwalifikacyjnym, a przed pierwszym meczem w lidze. Dowód wpłaty należy w tym przypadku okazać przed pierwszym meczem.

 

Drużyny biorące udział w turnieju kwalifikacyjnym:
 

 

1. Killa Bees (MOSiR Piekary Śląskie)
2. Silesia Ruda Śląska
3. Basket Team Katowice

4. Rybnik Team (nowa drużyna) 
5. Gwiezdna Flota (nowa drużyna) 
6. Kegi (nowa drużyna) 
7. Zmarnowane Talenty 
8. Pride & Glory (nowa drużyna)
9. Dunkin Donuts (nowa drużyna)

 

Drużyny zostaną podzielone na 3 grupy. Piewrsze dwie drużyny z każdej grupy, zakwalifikują się do rozgrywek drugiej ligi RALK. Wstępny termin rozegrania turnieju kwalifikacyjnego to 15.09.2012r. (sobota). 

 

 

Zgłoszone drużyny z podziałem na ligi:

 

I liga:


1. Mode Kociki (poprzednio Kociki Stalbet Ruda Śląska) 
2. Basket Tychy 
3. ALTA Basket Team
4. Antidotum Gliwice
5. Drim Tim Ruda Śląska 
6. Budsar Zabrze 
7. Green Peas 
8. Kopuła TG Team 
9. Longman Boys 
10. Sport Rebel Team
11. One Move Basket
12. Atomic Sosnowiec


II liga: 

1. Wielka Kiść Gliwice 
2. ZGP Comax 
3. Żubry Gliwice 
4. Kociki Bis Ruda Śląska  
5. Pasibrzuchy 
6. Płomień Dąbrowa Górnicza
7. Zryw Siemianowice 
8. Los Veteranos

 

Turniej Kwalifikacyjny:

1. Killa Bees (MOSiR Piekary Śląskie) 
2. Silesia Ruda Śląska
3. Basket Team Katowice 

4. Rybnik Team (nowa drużyna)  
5. Gwiezdna Flota (nowa drużyna) 
6. Kegi (nowa drużyna) 
7. Zmarnowane Talenty (nowa drużyna)
8. Pride & Glory (nowa drużyna) 
9. Dunkin Donuts (nowa drużyna)

 

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)