Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Brak zdjęcia
Maciej Soehrich
(Budsar)
27,47
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Grzegorz Podulka
(Budsar)
27,00
1. Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Michał Moralewicz
(Budsar)
9,73
1. Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Grzegorz Zawierucha
(Demons)
11,50

Aktualno¶ci

Koniec zgłoszeń

25-08-2011 8:24 | Andrzej

logo

Do nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki zgłosiło się pięć nowych zespołów.

 

S± to drużyny:

 

  • Jaworzno II Team
  • Seven
  • Team Gliwice
  • AHE Bytom - brak karty
  • We Got Game - brak karty

 

W przypadku potwierdzenia udziału (przesłanie karty do dnia jutrzejszego!) przez wszystkie wstępnie zgłoszone drużyny, rozegrany zostanie turniej z udziałem 9. drużyn; pięć nowych oraz cztery, które zajęły ostatnie miejsca w II lidze, czyli:

 

  • Kegi Ruda ¦l±ska
  • Repirator
  • Płomień D±browa Górnicza
  • Amigos
  • Jaworzno II Team
  • Seven
  • Team Gliwice
  • AHE Bytom
  • We Got Game

 

Zespoły zostan± podzielone na 3 grupy w których rozegraj± mecze każdy z każdym. Zwycięzcy grup awansuj± bezpo¶rednio do II ligi, natomiast drużyny z II miejsc rozegraj± między sob± spotkania o ostatnie miejsce premiowane awansem do Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

 

Poniżej przedstawiamy aktualny stan pełnych zgłoszeń (na dzień 25.08 godzina 9.00)

 

  

1. Kociki Stalbet Ruda ¦l±ska - brak karty
2. Sport Rebel Team 
3. Green Peas
4. Red Devils Ruda ¦l±ska - brak karty
5. Manhattan Katowice (Omega Squad) - brak karty

 

6. Budsar Zabrze 
7. Atomic Sosnowiec 
8. Drim Tim Pendragon Ruda ¦l±ska
9. ALTA Basket Team - brak karty
10. Antidotum Gliwice
11. TG Team 
12. Longman Boys - brak karty
13. Basket Team Katowice - brak karty
14. Żubry Gliwice - brak karty
15. Pasibrzuchy - brak karty
16. Jaworzno Squad
17. Los Veteranos
18. ZGP Comax Katowice - brak karty
19. Zryw Siemianowice
20. Silesia Braders
21. Killa Bees
22. Kociki Bis Ruda ¦l±ska
23. Kegi Ruda ¦l±ska
24. Respirator
25. Płomień D±browa Górnicza
26. Amigos Ruda ¦l±ska - brak karty

 

Nowe drużyny:

 

1. Jaworzno Team II

2. Team Gliwice

3. AHE Bytom - brak karty

4. We Got Game - brak karty

5. Seven 

 

Komentarze

Ta wiadomo¶ć nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
W¶ciekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Ki¶ć67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Pia¶nikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)