Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
28,94
1. Liga - Punkty
Modrzyński
Jakub Modrzyński
(Gwiezdno Flota)
23,20
1. Liga - Asysty
Kucharczyk
Tomasz Kucharczyk
(Drim Tim)
6,78
1. Liga - Zbiorki
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
13,33

Aktualności

Karty zgłoszeniowe

25-08-2010 13:11 | Kuchcik Jr

logo

Przypominamy, iż termin nadsyłania kart zgłoszeniowych (drużynowych) a tym samym potwierdzenia uczestnictwa w rozgrywkach dla obu lig mija 26 sierpnia. Prosimy o dopilnowanie formlaności.

 

Drużyny, które w wyznaczonym terminie nie odeślą karty zgłoszeniowej tym samym nie potwierdzają udziału w rozgrywkach RALK w nadchodzącym sezonie 2010/2011.

 

 Karty nadesłały:

 

I LIGA:

 

  • Antidotum Gliwice
  • Atomic Sosnowiec
  • Basket Team Katowice
  • Drim Tim Pendragon
  • Edo-Box Katowice
  • Red Devils
  • Sport Rebel Team (Bobasy)
  • TG Team
  • Kociki Stalbet Ruda Śląska
  • ALTA Basket Team
  • Green Peas
  • Budsar Zabrze

 

II LIGA:

 

  • Amigos Ruda Śląska
  • Kocik Bis Ruda Śląska
  • Los Veteranos
  • Silesia
  • Zryw Siemianowice
  • Bujaka Jamajka
  • Żubry Gliwice
  • ZGP Comax
  • Płomień Dąbrowa Górnicza
  • NERDS
  • KEGI
  • Respirator

 

Nowe drużyny:

 

  • Anima Sana Squad
  • Seven
  • Jaworzno Squad
  • LongmanBoys
  • Pasibrzuchy
  • KiS Silesia
  • Basket Chorzów
  • Killa Bees

Komentarze

cinek | 28-08-2010 20:07 | chello089073083250.chello.pl
Komentarz został zablokowany przez moderatorów.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Zryw71:40Olimpiawięcej»
(24-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 21
1. Liga:
Płomień74:56Be Perfectwięcej»
(24-03-2019 17:30)
Dobermany80:87Atomicwięcej»
(24-03-2019 16:00)
Rybnik Team74:96Drim Timwięcej»
(24-03-2019 14:30)
Jaworzno69:78Budsarwięcej»
(24-03-2019 13:00)
Gwiezdno Flota92:44Romuswięcej»
(24-03-2019 11:40)
Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Piaśniki51:67Wielka Kiść więcej»
(23-03-2019 13:00)
ZGP35:79Longmanwięcej»
(23-03-2019 11:40)
Hica63:59Watahawięcej»
(23-03-2019 10:20)
Kolejka 2
Olimpia55:73Longmanwięcej»
(23-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar63:84Demonswięcej»
(17-03-2019 19:00)