Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
29,40
1. Liga - Punkty
Modrzyński
Jakub Modrzyński
(Gwiezdno Flota)
24,75
1. Liga - Asysty
Kucharczyk
Tomasz Kucharczyk
(Drim Tim)
6,43
1. Liga - Zbiorki
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
13,36

Aktualności

Karty zgłoszeniowe

25-08-2010 13:11 | Kuchcik Jr

logo

Przypominamy, iż termin nadsyłania kart zgłoszeniowych (drużynowych) a tym samym potwierdzenia uczestnictwa w rozgrywkach dla obu lig mija 26 sierpnia. Prosimy o dopilnowanie formlaności.

 

Drużyny, które w wyznaczonym terminie nie odeślą karty zgłoszeniowej tym samym nie potwierdzają udziału w rozgrywkach RALK w nadchodzącym sezonie 2010/2011.

 

 Karty nadesłały:

 

I LIGA:

 

  • Antidotum Gliwice
  • Atomic Sosnowiec
  • Basket Team Katowice
  • Drim Tim Pendragon
  • Edo-Box Katowice
  • Red Devils
  • Sport Rebel Team (Bobasy)
  • TG Team
  • Kociki Stalbet Ruda Śląska
  • ALTA Basket Team
  • Green Peas
  • Budsar Zabrze

 

II LIGA:

 

  • Amigos Ruda Śląska
  • Kocik Bis Ruda Śląska
  • Los Veteranos
  • Silesia
  • Zryw Siemianowice
  • Bujaka Jamajka
  • Żubry Gliwice
  • ZGP Comax
  • Płomień Dąbrowa Górnicza
  • NERDS
  • KEGI
  • Respirator

 

Nowe drużyny:

 

  • Anima Sana Squad
  • Seven
  • Jaworzno Squad
  • LongmanBoys
  • Pasibrzuchy
  • KiS Silesia
  • Basket Chorzów
  • Killa Bees

Komentarze

cinek | 28-08-2010 20:07 | chello089073083250.chello.pl
Komentarz został zablokowany przez moderatorów.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)