Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Chamera
Karol Chamera
(Green Peas)
23,30
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Tomasz Gembus
(Wściekłe Psy)
20,86
1. Liga - Asysty
Bartecki
Marcin Bartecki
(Green Peas)
6,21
1. Liga - Zbiorki
Kaptacz
Tomasz Kaptacz
(Atomic)
11,50

Aktualności

Informacje organizacyjne, zebranie.

22-08-2017 8:21 | Kuchcik Jr

logo

Wszystkie drużyny, zarówno w I jak i II lidze potwierdziły swój udział w nadchodzących rozgrywkach RALK wysyłając karty zespołów.


Zebranie organizacyjne, na którym obecność przedstawiciela każdego zespołu jest obowiązkowo odbędzie się 6 września o godzinie 18.00 w holu hali sportowej MOSiR przy ul. Hallera 16b (tam gdzie rozgrywane są mecze RALK).

 

W lidze I wystąpi 12 zespołów, natomiast w lidze II 13 zespołów.

WPISOWE !
Wysokość wpisowego jest uzależniona od ligi, do której zostanie zakwalifikowany zespół
w rozgrywkach RALK 2017/2018
Wysokość wpisowego I liga - 1200 PLN; II liga – 1000 PLN
Wpisowe do rozgrywek należy uiścić najpóźniej do dnia spotkania organizacyjnego (na zebraniu należy mieć ze sobą dowód wpłaty).
Całość należy wpłacić na konto MOSiR Ruda Śląska, lub w kasie MOSiR przy ul. Hallera 14a.
Dane do przelewu:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Ul. Gen. Hallera 14a
41-709 Ruda Śląska
Nr konta: 02 1050 1331 1000 0010 0113 9227
W tytule przelewu lub przy wpłacie w kasie należy podać/wpisać: RALK – „Nazwa drużyny"

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa B:
Olimpia44:54ZGPwięcej»
(18-02-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
TG Power101:72Budsarwięcej»
(18-02-2018 19:00)
Atomic61:60Green Peaswięcej»
(18-02-2018 17:30)
Rybnik Team76:63Jaworznowięcej»
(18-02-2018 16:00)
Dobermany56:57Wielka Kiść więcej»
(18-02-2018 14:30)
Drim Tim20:0Demonswięcej»
(18-02-2018 13:00)
Gwiezdno Flota71:59Wściekłe Psywięcej»
(18-02-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Longman56:61Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)
Piaśniki45:80Romuswięcej»
(17-02-2018 10:20)
Killa Bees47:61Płomieńwięcej»
(17-02-2018 9:00)
2. Liga Grupa B:
Wataha43:69Gwiazdy Podwórkawięcej»
(17-02-2018 11:40)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team51:73Green Peaswięcej»
(11-02-2018 19:00)