Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(Wściekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualności

Informacje organizacyjne, zebranie.

22-08-2016 12:16 | MaCzO1948

logo

Wszystkie drużyny zarówno w I jak i II lidze potwierdziły swój udział w nadchodzących rozgrywkach RALK wysyłając karty zespołów.


Zebranie organizacyjne, na którym obecność przedstawiciela każdego zespołu jest obowiązkowo odbędzie się 5 września o godzinie 18.00 w holu hali sportowej MOSiR przy ul. Hallera 16b (tam gdzie rozgrywane są mecze RALK).


W lidze I wystąpi 12 zespołów, natomiast w lidze II 14 zespołów.
Nie będzie potrzeby rozgrywania turnieju kwalifikacyjnego.

WPISOWE !
Wysokość wpisowego jest uzależniona od ligi, do której zostanie zakwalifikowany zespół
w rozgrywkach RALK 2016/2017
Wysokość wpisowego I liga - 1200 PLN; II liga – 1000 PLN
Wpisowe do rozgrywek należy uiścić najpóźniej do dnia spotkania organizacyjnego (na zebraniu należy mieć ze sobą dowód wpłaty).
Całość należy wpłacić na konto MOSiR Ruda Śląska, lub w kasie MOSiR przy ul. Hallera 14a.
Dane do przelewu:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Ul. Gen. Hallera 14a
41-709 Ruda Śląska
Nr konta: 02 1050 1331 1000 0010 0113 9227
W tytule przelewu lub przy wpłacie w kasie należy podać/wpisać: RALK – „Nazwa drużyny"

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 2
Para I9-II4:
Drozd0:20Wściekłe Psywięcej»
(11-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)