Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Brak zdjęcia
Maciej Soehrich
(Budsar)
27,47
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Grzegorz Podulka
(Budsar)
27,00
1. Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Michał Moralewicz
(Budsar)
9,73
1. Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Grzegorz Zawierucha
(Demons)
11,50

Aktualności

III Mistrzostwa Śląska Lig Amatorskich w Koszykówce

16-12-2007 22:27 | Andrzej

logo
W Turnieju udział wezmą Reprezentacje lig z następujących miast:
Bielsko-Biała            - (BLK)
Bytom                      - (BeLKA)
Goczałkowice Zdrój  - (GALK)
Ruda Śląska             - (RALK)
Rybnik                      - (RALK)

Każda z drużyn rozegra cztery spotkania (każdy z każdym), dwa w sobotę (12.01) i dwa w niedzielę (13.01). Szczegółowy terminarz zostanie podany na stronie po spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się już w nowym roku w Goczałkowicach.

Chętnych którzy chcieli by jechać na Mistrzostwa w roli kibiców zapraszamy na forum (temat - Mistrzostwa Śląska - wyjazd)

Zawodnicy reprezentujący Rudzką Amatorską Ligę Koszykówki:

Bywalec Jacek            - BP StreetElitte.com Bytom
Hudzikowski Jerzy      - Fryna Team Ruda Śląska
Kaptacz Tomasz         - Atomic Sosnowiec
Kucharczyk Tomasz   - Fu Fu Fighters
Marchacz Adam         - Uni-Tek Katowice
Milbrant Kornel          - Fu Fu Fighters Ruda Śląska
Miziniak Andrzej        - Kociki Stalbet Ruda Śląska
Niedbalski Mariusz     - WSHE Bytom
Sazanów Szymon      - Budsar Zabrze
Swoboda Krzysztof   - Solidum Bobasy Bytom
Walicki Grzegorz        - Budsar Zabrze
Zalewski Michał          - WSHE Bytom

Drużynę poprowadzą:

Henryk Kuczera - Kociki Stalbet Ruda Śląska
Bębenek Marcin - przedstawiciel organizatora

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Kolejka 12
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)
Hica57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Se Gramy79:65Monstarswięcej»
(12-12-2020 11:40)
ZGP55:69Longmanwięcej»
(12-12-2020 10:20)