Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
29,40
1. Liga - Punkty
Modrzyński
Jakub Modrzyński
(Gwiezdno Flota)
24,75
1. Liga - Asysty
Kucharczyk
Tomasz Kucharczyk
(Drim Tim)
6,43
1. Liga - Zbiorki
Weselak
Marcin Weselak
(Budsar)
13,36

Aktualności

Informacja

23-03-2009 15:40 | Kuchcik Jr

logo

Organizatorzy pragną poinformować o terminie rozgrywania meczu finałowego II ligi oraz o  terminach rozgrywania dwumeczu o 3 miejsce również w II lidze.
Komentarzy: 1 | Więcej »

2. Runda Play-Off II Ligi

09-03-2009 10:05 | Kuchcik Jr

logo

Terminarz drugiej rundy play-off II ligi mozna znaleźć  w zakładce "terminarz" - 2 runda play-off.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ewentualne trzecie spotkania II ligi

04-03-2009 11:13 | Kuchcik Jr

logo

W związku z pojewieniem się błędu na stronie w terminarzu pragniemy sprostować, iż ewentualne 3 spotkania pierwszej rundy play-off II ligi zostaną rozegrane według wcześniej podanego harmonogramu . Szczegóły w dalszej części newsa.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Termin zaległego spotkania I ligi

23-02-2009 13:56 | Kuchcik Jr

logo

Organizatorzy pragną poinformować o terminie rozegrania zaległego spotkania I ligi pomiędzy drużynami: Comserv Kochłowice - Piaśniki Magic Balls. Szczegóły poniżej.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja

21-02-2009 20:50 | Kuchcik Jr

logo

W związku z tym iż na stronie głównej RALK nie widnieją ostanie wyniki rozegranych spotkań pierwszej rundy play-off II ligi wszystkich zainteresowanych szczegółami (statystyki) rozegranych  spotkań prosimy o klknięcie w zakładkę terminarz 1 runda play-off a następnie przy danym spotkaniu w link "więcej".
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pierwsza runda play-off - II Liga

18-02-2009 8:56 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy zestaw par, które zmierzą się w pierwszej rundzie play - off II ligi Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz 1 rundy play-off II ligi

03-02-2009 9:02 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania pierwszej rundy play-off II ligi.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz na 24.01 oraz 25.01.2009

19-01-2009 11:03 | Kuchcik Jr

logo

W związku ze zmianami w terminarzu przedstawiamy harmonogram rozgrywania meczy na dni : 24.01 oraz 25.01.2009r.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Reprezentacja RALK zdobyła wicemistrzostwo Śląska.

12-01-2009 20:06 | Benek

logo

Prowadzona przez Andrzeja Sobka i Macieja Paszowskiego Reprezantacja RALK zajęła II miejsce w rozgrywanych w Goczałkowicach Mistrzostwach Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich.
Komentarzy: 2 | Więcej »

Wesołych Świąt!

24-12-2008 14:27 | Andrzej

logo

W imieniu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej, oraz organizatorów Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki, życzymy wszystkiego najlepszego wszystkim uczestnikom naszej ligi. Ciepła rodzinnego, szczęścia i przede wszystkim zdrowia, by kontuzje mijały zawodników szerokim łukiem!    
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)