Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1 Liga - Eval
Brak zdjęcia
Wojciech Szpyrka
(Wściekłe Psy)
33,67
1 Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
28,75
1 Liga - Asysty
Moralewicz
Michał Moralewicz
(Budsar)
5,92
1 Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Marcin Salomonik
(Hica)
12,50

Aktualności

Wyniki i statystyki meczów barażowych.

12-05-2019 12:21 |

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz play off.

11-05-2019 17:55 |

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz play off.

28-04-2019 20:01 |

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Reforma rozgrywek.

19-01-2019 16:03 |

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Kolejka XIII, Sinusoida.

14-01-2019 13:01 |

logo

Ależ to była pokręcona kolejka, w półtora dnia dostałem wszystko co najlepsze i najnudniejsze w RALK. Od stanów lękowych, że do końca danego meczu zostało jeszcze 20 minut, do trzymania kciuków, żeby doszło do dogrywki, a najlepiej dwóch.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Weryfikacja walkowera.

27-12-2018 20:46 | MaCzO1948

logo

Po skontaktowaniu się z wydziałem gier i dysyplin PZKosz organizatorzy Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki postanowili przyznać walkowery drużynie Demony (za występ nieuprawionego zawodnika) w meczach RALK rozegranych po 29 września 2018 (data rozpoczęcia sezonu grupy C II ligi PZKosz).
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkowery dla Demonów...

27-12-2018 7:55 | MaCzO1948

logo

Informuujemy, że ze względu na to, iż w drużynie Demons Basketball wystąpił nieuprawiony zawodnik organizatorzy zmuszeni są zweryfikować mecze, w których owy zawodnik wystąpił jako walkowery...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)