Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Najlepsi w 1. lidze

1. Liga - Eval
Brak zdjęcia
Maciej Soehrich
(Budsar)
27,47
1. Liga - Punkty
Brak zdjęcia
Grzegorz Podulka
(Budsar)
27,00
1. Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Michał Moralewicz
(Budsar)
9,73
1. Liga - Zbiorki
Brak zdjęcia
Grzegorz Zawierucha
(Demons)
11,50

Aktualności

Reforma rozgrywek.

19-01-2019 16:03 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Kolejka XIII, Sinusoida.

14-01-2019 13:01 | Benek

logo

Ależ to była pokręcona kolejka, w półtora dnia dostałem wszystko co najlepsze i najnudniejsze w RALK. Od stanów lękowych, że do końca danego meczu zostało jeszcze 20 minut, do trzymania kciuków, żeby doszło do dogrywki, a najlepiej dwóch.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Weryfikacja walkowera.

27-12-2018 20:46 | MaCzO1948

logo

Po skontaktowaniu się z wydziałem gier i dysyplin PZKosz organizatorzy Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki postanowili przyznać walkowery drużynie Demony (za występ nieuprawionego zawodnika) w meczach RALK rozegranych po 29 września 2018 (data rozpoczęcia sezonu grupy C II ligi PZKosz).
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkowery dla Demonów...

27-12-2018 7:55 | MaCzO1948

logo

Informuujemy, że ze względu na to, iż w drużynie Demons Basketball wystąpił nieuprawiony zawodnik organizatorzy zmuszeni są zweryfikować mecze, w których owy zawodnik wystąpił jako walkowery...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)