RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2014/15 - Sezon zasadniczy - runda 2. - Kolejka 3(2015-04-11) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Mizniak (Sor-Drew) | 30,00 | 2. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 27,00 | 3. | Białkowski (Dobermany) | 23,00 | 4. | Kurdziel (Drim Tim) | 22,00 | 5. | Kusiak (Se Gramy) | 21,00 | 6. | Wesołowski (Wielka Kiść) | 21,00 | 7. | Bogacki (Drozd) | 19,00 | 8. | Krawczyk (Green Peas) | 19,00 | 9. | Duda (Se Gramy) | 18,00 | 10. | Pfifer (Knurowic) | 18,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 30,00 | 2. | Kusiak (Se Gramy) | 24,00 | 3. | Kurdziel (Drim Tim) | 22,00 | 4. | Bogacki (Drozd) | 21,00 | 5. | Mizniak (Sor-Drew) | 21,00 | 6. | Białkowski (Dobermany) | 18,00 | 7. | Wesołowski (Wielka Kiść) | 16,00 | 8. | Sawicki (Se Gramy) | 15,00 | 9. | Lato (Gwiezdno Flota) | 14,00 | 10. | Ziaja (Drozd) | 14,00 |
Czas gry | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bogacki (Drozd) | 40,00 | 2. | Bury (Se Gramy) | 40,00 | 3. | Duda (Se Gramy) | 40,00 | 4. | Garbacz (Olimpia) | 40,00 | 5. | Krawczyk (Green Peas) | 40,00 | 6. | Kubas (PMB) | 40,00 | 7. | Kurdziel (Drim Tim) | 40,00 | 8. | Kusiak (Se Gramy) | 40,00 | 9. | Kuśmierz (Knurowic) | 40,00 | 10. | Lato (Gwiezdno Flota) | 40,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Białkowski (Dobermany) | 13,00 | 2. | Pfifer (Knurowic) | 13,00 | 3. | Sawicki (Se Gramy) | 13,00 | 4. | Bury (Se Gramy) | 12,00 | 5. | Krawczyk (Green Peas) | 12,00 | 6. | Mizniak (Sor-Drew) | 10,00 | 7. | Wesołowski (Wielka Kiść) | 9,00 | 8. | Ziaja (Drozd) | 9,00 | 9. | Duda (Se Gramy) | 8,00 | 10. | Kurdziel (Drim Tim) | 7,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Lato (Gwiezdno Flota) | 9,00 | 2. | Wesołowski (Wielka Kiść) | 6,00 | 3. | Bogacki (Drozd) | 5,00 | 4. | Mizniak (Sor-Drew) | 5,00 | 5. | Krawczyk (Green Peas) | 4,00 | 6. | Kurdziel (Drim Tim) | 4,00 | 7. | Wierzbicki (Monstars) | 4,00 | 8. | Wolnik (Drim Tim) | 4,00 | 9. | Bury (Se Gramy) | 3,00 | 10. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 3,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Lato (Gwiezdno Flota) | 6,00 | 2. | Krawczyk (Green Peas) | 4,00 | 3. | Olesiński (Monstars) | 4,00 | 4. | Woszczyk (Ci co nie łażą) | 4,00 | 5. | Garbacz (Olimpia) | 3,00 | 6. | Kubas (PMB) | 3,00 | 7. | Kurdziel (Drim Tim) | 3,00 | 8. | Kuśmierz (Knurowic) | 3,00 | 9. | Pfifer (Knurowic) | 3,00 | 10. | Stępień (Atomic) | 3,00 |
BlokiStraty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kurdziel (Drim Tim) | 6,00 | 2. | Bogacki (Drozd) | 5,00 | 3. | Garbacz (Olimpia) | 5,00 | 4. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 5,00 | 5. | Nowak (Zryw) | 5,00 | 6. | Bury (Se Gramy) | 4,00 | 7. | Krawczyk (Green Peas) | 4,00 | 8. | Kubas (PMB) | 4,00 | 9. | Kuśmierz (Knurowic) | 4,00 | 10. | Lato (Gwiezdno Flota) | 4,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 70,6% | 2. | Bogacki (Drozd) | 64,3% | 3. | Wolnik (Sor-Drew) | 62,5% | 4. | Duda (Se Gramy) | 54,6% | 5. | Krawczyk (Green Peas) | 54,6% | 6. | Kurdziel (Drim Tim) | 50,0% | 7. | Mizniak (Sor-Drew) | 46,2% | 8. | Bury (Se Gramy) | 45,5% | 9. | Łukomski (TG Team) | 45,5% | 10. | Białkowski (Dobermany) | 44,4% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 66,7% | 2. | Kurdziel (Drim Tim) | 60,0% | 3. | Kusiak (Se Gramy) | 53,3% | 4. | Mizniak (Sor-Drew) | 44,4% | 5. | Sawicki (Se Gramy) | 37,5% | 6. | Garbacz (Olimpia) | 33,3% | 7. | Łukomski (TG Team) | 33,3% | 8. | Lato (Gwiezdno Flota) | 28,6% | 9. | Pruksa (Dobermany) | 16,7% | 10. | Wierzbicki (Monstars) | 12,5% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy Śląska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|