RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2013/14 - 2. Runda Play-Off - Spotkania 2(2014-04-13) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Kucypera (Wataha) | 21,00 | 2. | Białkowski (Dobermany) | 20,00 | 3. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 17,00 | 4. | Lewicki (Monstars) | 16,00 | 5. | Kurek (Atomic) | 14,00 | 6. | Kaptacz (Atomic) | 13,00 | 7. | Sass (Atomic) | 13,00 | 8. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 12,00 | 9. | Januszka (Budsar) | 11,00 | 10. | Nowrotek (Budsar) | 11,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kucypera (Wataha) | 18,00 | 2. | Białkowski (Dobermany) | 16,00 | 3. | Kaptacz (Atomic) | 15,00 | 4. | Kozieł (Romus) | 15,00 | 5. | Kurek (Atomic) | 15,00 | 6. | Nowrotek (Budsar) | 15,00 | 7. | Adamczyk (Monstars) | 14,00 | 8. | Lewicki (Monstars) | 14,00 | 9. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 12,00 | 10. | Szpala (Wielka Kiść) | 9,00 |
Czas gry | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Adamczyk (Monstars) | 40,00 | 2. | Kozieł (Romus) | 40,00 | 3. | Szmal (Atomic) | 40,00 | 4. | Januszka (Budsar) | 36,00 | 5. | Lewicki (Monstars) | 35,00 | 6. | Kaptacz (Atomic) | 34,00 | 7. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 32,00 | 8. | Janik (Wielka Kiść) | 31,00 | 9. | Szpala (Wielka Kiść) | 31,00 | 10. | Sass (Atomic) | 30,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 11,00 | 2. | Kozieł (Romus) | 10,00 | 3. | Szpala (Wielka Kiść) | 8,00 | 4. | Białkowski (Dobermany) | 7,00 | 5. | Sass (Atomic) | 7,00 | 6. | Januszka (Budsar) | 6,00 | 7. | Nowrotek (Budsar) | 6,00 | 8. | Szmal (Atomic) | 6,00 | 9. | Kaptacz (Atomic) | 5,00 | 10. | Kurek (Atomic) | 5,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Adamczyk (Monstars) | 5,00 | 2. | Januszka (Budsar) | 5,00 | 3. | Szmal (Atomic) | 5,00 | 4. | Kucharczyk (Budsar) | 3,00 | 5. | Lewicki (Monstars) | 3,00 | 6. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 7. | Szpala (Wielka Kiść) | 3,00 | 8. | Wilk (Monstars) | 3,00 | 9. | Kurek (Atomic) | 2,00 | 10. | Polnik (Rybnik Team) | 2,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Szmal (Atomic) | 4,00 | 2. | Kucypera (Wataha) | 3,00 | 3. | Białkowski (Dobermany) | 2,00 | 4. | Gołysz (Rybnik Team) | 2,00 | 5. | Malicki (Dobermany) | 2,00 | 6. | Szpala (Wielka Kiść) | 2,00 | 7. | Janik (Wielka Kiść) | 1,00 | 8. | Januszka (Budsar) | 1,00 | 9. | Kaszycki (Demons) | 1,00 | 10. | Kurek (Atomic) | 1,00 |
BlokiStraty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kozieł (Romus) | 6,00 | 2. | Adamczyk (Monstars) | 4,00 | 3. | Szpala (Wielka Kiść) | 4,00 | 4. | Januszka (Budsar) | 3,00 | 5. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 6. | Białkowski (Dobermany) | 2,00 | 7. | Kampa (Dobermany) | 2,00 | 8. | Kucharczyk (Budsar) | 2,00 | 9. | Kurek (Atomic) | 2,00 | 10. | Lewicki (Monstars) | 2,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Białkowski (Dobermany) | 66,7% | 2. | Kaptacz (Atomic) | 63,6% | 3. | Kucypera (Wataha) | 63,6% | 4. | Lewicki (Monstars) | 62,5% | 5. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 55,6% | 6. | Kurek (Atomic) | 46,2% | 7. | Januszka (Budsar) | 42,9% | 8. | Kozieł (Romus) | 42,9% | 9. | Nowrotek (Budsar) | 41,7% | 10. | Adamczyk (Monstars) | 36,4% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Faza półfinałowa | Spotkania 2 | | Para 1: | | Gwiezdno Flota | 72 | : | 56 | Budsar | więcej» | (13-04-2024 13:00) | | Para 2: | | Rybnik Team | 80 | : | 60 | Dobermany | więcej» | (13-04-2024 14:40) | | Spotkania 1 | | Para 1: | | Budsar | 80 | : | 111 | Gwiezdno Flota | więcej» | (06-04-2024 16:15) | | Para 2: | | Dobermany | 55 | : | 66 | Rybnik Team | więcej» | (06-04-2024 17:35) | | — Finały | Spotkania 3 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 64 | : | 42 | Rybnik Team | więcej» | (06-05-2023 13:20) | | Spotkania 2 | | Rybnik Team | 64 | : | 52 | Dobermany | więcej» | (29-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Gwiezdno Flota | 62 | : | 68 | Monstars | więcej» | (29-04-2023 12:00) | | Spotkania 1 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 69 | : | 57 | Rybnik Team | więcej» | (22-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Monstars | 59 | : | 38 | Gwiezdno Flota | więcej» | (22-04-2023 12:00) | |
Najbliższe meczeTabele |