RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2013/14 - Sezon zasadniczy - Kolejka 18(2014-03-16) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Palicki (Green Peas) | 24,00 | 2. | Adamczyk (Monstars) | 23,00 | 3. | Reszkiewicz (Budsar) | 23,00 | 4. | Kotynia (Demons) | 21,00 | 5. | Zawierucha (Rybnik Team) | 20,00 | 6. | Nowrotek (Budsar) | 17,00 | 7. | Stroba (TG Team) | 17,00 | 8. | Polnik (Rybnik Team) | 16,00 | 9. | Szymura (Rybnik Team) | 16,00 | 10. | Gołysz (Rybnik Team) | 15,00 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Stroba (TG Team) | 21,00 | 2. | Kotynia (Demons) | 19,00 | 3. | Nowrotek (Budsar) | 18,00 | 4. | Reszkiewicz (Budsar) | 18,00 | 5. | Gołysz (Rybnik Team) | 17,00 | 6. | Adamczyk (Monstars) | 15,00 | 7. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 15,00 | 8. | Palej (Green Peas) | 15,00 | 9. | Parkietny (OKKS) | 15,00 | 10. | Polnik (Rybnik Team) | 14,00 |
Czas gry | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 40,00 | 2. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 40,00 | 3. | KoĽmiński (Longman) | 37,00 | 4. | Błędowski (OKKS) | 36,00 | 5. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 36,00 | 6. | Wojtynek (TG Power) | 36,00 | 7. | Pietryga (TG Power) | 35,00 | 8. | Palicki (Green Peas) | 34,00 | 9. | Parkietny (OKKS) | 34,00 | 10. | Szymura (Rybnik Team) | 34,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Palicki (Green Peas) | 15,00 | 2. | Zawierucha (Rybnik Team) | 10,00 | 3. | Błędowski (OKKS) | 9,00 | 4. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 8,00 | 5. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 8,00 | 6. | Gołysz (Rybnik Team) | 6,00 | 7. | Tartas (Budsar) | 6,00 | 8. | Celiński (10 KG Mniej) | 5,00 | 9. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 5,00 | 10. | Kocy (Dobermany) | 5,00 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Bartecki (Green Peas) | 6,00 | 2. | Kucharczyk (Budsar) | 6,00 | 3. | Adamczyk (Monstars) | 5,00 | 4. | Wilk (Monstars) | 5,00 | 5. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 5,00 | 6. | Gołysz (Rybnik Team) | 4,00 | 7. | KoĽmiński (Longman) | 4,00 | 8. | Bednarz (Green Peas) | 3,00 | 9. | Dudek (Demons) | 3,00 | 10. | Lato (Gwiezdno Flota) | 3,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 2. | Celiński (10 KG Mniej) | 3,00 | 3. | Lato (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 4. | Palicki (Green Peas) | 3,00 | 5. | Pietryga (TG Power) | 3,00 | 6. | Wilk (Monstars) | 3,00 | 7. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 3,00 | 8. | Adamczyk (Monstars) | 2,00 | 9. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 2,00 | 10. | Kolenda (Hica) | 2,00 |
Bloki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Zawierucha (Rybnik Team) | 3,00 | 2. | Kotynia (Demons) | 2,00 | 3. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 1,00 | 4. | Palicki (Green Peas) | 1,00 | 5. | Parkietny (OKKS) | 1,00 | 6. | Polnik (Rybnik Team) | 1,00 | 7. | Przywarka (Green Peas) | 1,00 | 8. | Stroba (TG Team) | 1,00 | 9. | Tartas (Budsar) | 1,00 | 10. | Walicki (Budsar) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 6,00 | 2. | Kurdziel (Drim Tim) | 4,00 | 3. | Nowrotek (Budsar) | 4,00 | 4. | Palej (Green Peas) | 4,00 | 5. | Gołysz (Rybnik Team) | 3,00 | 6. | KoĽmiński (Longman) | 3,00 | 7. | Stroba (TG Team) | 3,00 | 8. | Wojtynek (TG Power) | 3,00 | 9. | Zawierucha (Rybnik Team) | 3,00 | 10. | Bartecki (Green Peas) | 2,00 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Reszkiewicz (Budsar) | 85,7% | 2. | Kotynia (Demons) | 72,7% | 3. | Nowrotek (Budsar) | 63,6% | 4. | Pruksa (Dobermany) | 62,5% | 5. | Szymura (Rybnik Team) | 57,1% | 6. | Lewicki (Monstars) | 55,6% | 7. | Stroba (TG Team) | 55,6% | 8. | Gołysz (Rybnik Team) | 50,0% | 9. | Kolenda (Hica) | 50,0% | 10. | Palicki (Green Peas) | 50,0% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy ¦l±ska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|