RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2013/14 - Sezon zasadniczy - Kolejka 16(2014-03-02) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Białkowski (Dobermany) | 26,00 | 2. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 25,00 | 3. | Bednarz (Green Peas) | 24,00 | 4. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 23,00 | 5. | Kozik (Longman) | 23,00 | 6. | Parkietny (OKKS) | 19,00 | 7. | Tartas (Budsar) | 18,00 | 8. | Mandowski (10 KG Mniej) | 17,00 | 9. | Wilk (ZGP) | 17,00 | 10. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 14,00 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Wilk (ZGP) | 22,00 | 2. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 20,00 | 3. | Kozik (Longman) | 18,00 | 4. | Nowrotek (Budsar) | 17,00 | 5. | Białkowski (Dobermany) | 15,00 | 6. | Kułyk (10 KG Mniej) | 15,00 | 7. | Kurdziel (Drim Tim) | 15,00 | 8. | Parkietny (OKKS) | 14,00 | 9. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 13,00 | 10. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 13,00 |
Czas gry | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kozik (Longman) | 45,00 | 2. | Wilk (ZGP) | 45,00 | 3. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 40,00 | 4. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 40,00 | 5. | Kołodziej (Atomic) | 37,00 | 6. | Szymura (Rybnik Team) | 35,00 | 7. | Walicki (Budsar) | 35,00 | 8. | Wieczorek (Olimpia) | 35,00 | 9. | Celiński (10 KG Mniej) | 34,00 | 10. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 34,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Bednarz (Green Peas) | 13,00 | 2. | Wojtynek (TG Power) | 13,00 | 3. | Białkowski (Dobermany) | 11,00 | 4. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 10,00 | 5. | Parkietny (OKKS) | 9,00 | 6. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 8,00 | 7. | Kozik (Longman) | 8,00 | 8. | Tartas (Budsar) | 8,00 | 9. | Kowal (Romus) | 7,00 | 10. | Przywarka (Green Peas) | 7,00 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 7,00 | 2. | Białkowski (Dobermany) | 6,00 | 3. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 5,00 | 4. | Bartecki (Green Peas) | 4,00 | 5. | KoĽmiński (Longman) | 4,00 | 6. | Kucharczyk (Budsar) | 4,00 | 7. | Kułyk (10 KG Mniej) | 4,00 | 8. | Mandowski (10 KG Mniej) | 4,00 | 9. | Bednarz (Green Peas) | 3,00 | 10. | Celiński (10 KG Mniej) | 3,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 4,00 | 2. | Bartecki (Green Peas) | 3,00 | 3. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 4. | KoĽmiński (Longman) | 3,00 | 5. | Parkietny (OKKS) | 3,00 | 6. | Wieczorek (Olimpia) | 3,00 | 7. | Gołysz (Rybnik Team) | 2,00 | 8. | Kozik (Longman) | 2,00 | 9. | Nowrotek (Budsar) | 2,00 | 10. | Bednarz (Green Peas) | 1,00 |
BlokiStraty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Hiltawski (Green Peas) | 5,00 | 2. | Wojtynek (TG Power) | 5,00 | 3. | Kampa (Dobermany) | 4,00 | 4. | Ossowski (TG Power) | 4,00 | 5. | Palej (Green Peas) | 4,00 | 6. | Bartecki (Green Peas) | 3,00 | 7. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 3,00 | 8. | Kołodziej (Atomic) | 3,00 | 9. | KoĽmiński (Longman) | 3,00 | 10. | Kułyk (10 KG Mniej) | 3,00 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Mandowski (10 KG Mniej) | 75,0% | 2. | Pruksa (Dobermany) | 71,4% | 3. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 60,0% | 4. | Białkowski (Dobermany) | 58,3% | 5. | Bednarz (Green Peas) | 55,6% | 6. | Kozik (Longman) | 53,9% | 7. | Hiltawski (Green Peas) | 50,0% | 8. | Polnik (Rybnik Team) | 50,0% | 9. | Wilk (ZGP) | 47,4% | 10. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 44,4% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Faza półfinałowa | Spotkania 2 | | Para 1: | | Gwiezdno Flota | 72 | : | 56 | Budsar | więcej» | (13-04-2024 13:00) | | Para 2: | | Rybnik Team | 80 | : | 60 | Dobermany | więcej» | (13-04-2024 14:40) | | Spotkania 1 | | Para 1: | | Budsar | 80 | : | 111 | Gwiezdno Flota | więcej» | (06-04-2024 16:15) | | Para 2: | | Dobermany | 55 | : | 66 | Rybnik Team | więcej» | (06-04-2024 17:35) | | — Finały | Spotkania 3 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 64 | : | 42 | Rybnik Team | więcej» | (06-05-2023 13:20) | | Spotkania 2 | | Rybnik Team | 64 | : | 52 | Dobermany | więcej» | (29-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Gwiezdno Flota | 62 | : | 68 | Monstars | więcej» | (29-04-2023 12:00) | | Spotkania 1 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 69 | : | 57 | Rybnik Team | więcej» | (22-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Monstars | 59 | : | 38 | Gwiezdno Flota | więcej» | (22-04-2023 12:00) | |
Najbliższe meczeTabele |