Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda druga - Kolejka 4

(2024-03-02)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Bubel (Monstars)33,00
2. Salomonik (Hica)28,00
3. Hirsz (Gwiezdno Flota)27,00
4. Janiszewski (Basket Czerwionka)27,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)24,00
6. Michalak (Dobermany)24,00
7. Goj (Dobermany)23,00
8. Lato (Gwiezdno Flota)22,00
9. Sala (Energiczni)21,00
10. Szmal (Atomic)21,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Salomonik (Hica)34,00
2. Bubel (Monstars)29,00
3. Hirsz (Gwiezdno Flota)24,00
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)24,00
5. Janiszewski (Basket Czerwionka)22,00
6. Klasa (Monstars)20,00
7. Sala (Energiczni)19,00
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)18,00
9. Michalak (Dobermany)18,00
10. Sgodzaj (Hica)18,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Bubel1. Bubel (Monstars)12,00
2. Lato (Gwiezdno Flota)11,00
3. Szpala (Wielka Ki¶ć)11,00
4. Forajter (Basket Czerwionka)10,00
5. Janiszewski (Basket Czerwionka)10,00
6. Pradela (Basket Czerwionka)10,00
7. Salomonik (Hica)10,00
8. Kołodziej (Atomic)9,00
9. Marchacz (Gwiezdno Flota)9,00
10. Szmal (Atomic)9,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)7,00
2. Sala (Energiczni)7,00
3. Salomonik (Hica)7,00
4. Sowa (Dobermany)6,00
5. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
6. Pazdan (Dobermany)5,00
7. Szmal (Atomic)5,00
8. Bubel (Monstars)4,00
9. G±ciarz (Atomic)4,00
10. Janiszewski (Basket Czerwionka)4,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Błoński (Green Peas)4,00
2. Pazdan (Dobermany)4,00
3. Przywarka (Green Peas)4,00
4. Salomonik (Hica)4,00
5. Szmal (Atomic)4,00
6. G±ciarz (Atomic)3,00
7. Janiszewski (Basket Czerwionka)3,00
8. Pru¶ (Energiczni)3,00
9. Wosinek (Energiczni)3,00
10. Kaczmarczyk (Hica)2,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Kałuża1. Kałuża (W¶ciekłe Psy)4,00
2. Brudny (Basket Czerwionka)2,00
3. Cybula (Basket Czerwionka)2,00
4. Kołodziej (Atomic)2,00
5. Pradela (Basket Czerwionka)2,00
6. Błoński (Green Peas)1,00
7. G±ciarz (Atomic)1,00
8. Janiszewski (Basket Czerwionka)1,00
9. Kaptacz (Atomic)1,00
10. K±kol (Energiczni)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Czajor (Green Peas)6,00
2. Krawczyk (Green Peas)6,00
3. Brudny (Basket Czerwionka)5,00
4. Chowaniec (W¶ciekłe Psy)5,00
5. Kałuża (W¶ciekłe Psy)5,00
6. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
7. Salomonik (Hica)5,00
8. Szpala (Wielka Ki¶ć)5,00
9. Janiszewski (Basket Czerwionka)4,00
10. Szmal (Atomic)4,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Michalak1. Michalak (Dobermany)75,0%
2. Sass (Atomic)75,0%
3. Hirsz (Gwiezdno Flota)66,7%
4. Goj (Dobermany)62,5%
5. Szmal (Atomic)62,5%
6. Klasa (Monstars)61,5%
7. Bubel (Monstars)57,1%
8. Kaptacz (Atomic)57,1%
9. Stępień (Atomic)55,6%
10. Błoński (Green Peas)54,6%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Goj1. Goj (Dobermany)57,1%
2. Klasa (Monstars)50,0%
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)50,0%
4. Bubel (Monstars)40,0%
5. Hirsz (Gwiezdno Flota)40,0%
6. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)40,0%
7. Pazdan (Dobermany)40,0%
8. Sala (Energiczni)40,0%
9. Sgodzaj (Hica)37,5%
10. Janiszewski (Basket Czerwionka)36,4%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Lato1. Lato (Gwiezdno Flota)100,0%
2. Sala (Energiczni)83,3%
3. Janiszewski (Basket Czerwionka)80,0%
4. Hirsz (Gwiezdno Flota)75,0%
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)66,7%
6. Salomonik (Hica)66,7%
7. Sass (Atomic)66,7%
8. Bubel (Monstars)60,0%
9. Michalak (Dobermany)60,0%
10. Huras (Energiczni)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Hirsz1. Hirsz (Gwiezdno Flota)1,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Ki¶ć52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
W¶ciekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)