Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda druga - Kolejka 2

(2024-02-17)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)41,00
2. Kaptacz (Atomic)32,00
3. Bubel (Monstars)27,00
4. Gołysz (Rybnik Team)24,00
5. Bartecki (Green Peas)23,00
6. Forajter (Basket Czerwionka)21,00
7. Zielony (W¶ciekłe Psy)21,00
8. Goj (Dobermany)20,00
9. Handzelewicz (Basket Czerwionka)20,00
10. Szpala (Wielka Ki¶ć)20,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)31,00
2. Rajczak (Energiczni)25,00
3. Bubel (Monstars)22,00
4. Kaptacz (Atomic)22,00
5. Szpala (Wielka Ki¶ć)22,00
6. Forajter (Basket Czerwionka)20,00
7. Grzegorzewski (Hica)19,00
8. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)19,00
9. Zielony (W¶ciekłe Psy)19,00
10. Stankala (Gwiezdno Flota)18,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Zawierucha1. Zawierucha (Rybnik Team)15,00
2. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)14,00
3. Grzegorzewski (Hica)13,00
4. Bednarz (Green Peas)12,00
5. Wania (Wielka Ki¶ć)11,00
6. Weselak (Budsar)10,00
7. Kurek (Atomic)9,00
8. Wilk (Energiczni)9,00
9. Kaptacz (Atomic)8,00
10. Nowrotek (Gwiezdno Flota)8,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)9,00
2. Handzelewicz (Basket Czerwionka)7,00
3. Sobczak (Wielka Ki¶ć)6,00
4. Zielony (W¶ciekłe Psy)6,00
5. Weselak (Budsar)5,00
6. G±ciarz (Atomic)4,00
7. Gołysz (Rybnik Team)4,00
8. Januszka (Budsar)4,00
9. Kałuża (W¶ciekłe Psy)4,00
10. Kampa (Dobermany)4,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Zielony1. Zielony (W¶ciekłe Psy)6,00
2. Krawczyk (Green Peas)4,00
3. Grzegorzewski (Hica)3,00
4. K±kol (Energiczni)3,00
5. Rajczak (Energiczni)3,00
6. Szpala (Wielka Ki¶ć)3,00
7. Bartecki (Green Peas)2,00
8. Borysławski (Wielka Ki¶ć)2,00
9. Cybula (Basket Czerwionka)2,00
10. Handzelewicz (Basket Czerwionka)2,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Kampa1. Kampa (Rybnik Team)2,00
2. Pietryga (W¶ciekłe Psy)2,00
3. Zawierucha (Rybnik Team)2,00
4. Białas (Hica)1,00
5. Cybula (Basket Czerwionka)1,00
6. Forajter (Basket Czerwionka)1,00
7. Goj (Dobermany)1,00
8. Januszka (Budsar)1,00
9. Penar (Wielka Ki¶ć)1,00
10. Rduch (Rybnik Team)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Lewicki1. Lewicki (Monstars)5,00
2. Huras (Energiczni)4,00
3. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)4,00
4. Penar (Wielka Ki¶ć)4,00
5. Swoboda (Gwiezdno Flota)4,00
6. Wilczyński (Budsar)4,00
7. Bartecki (Green Peas)3,00
8. Handzelewicz (Basket Czerwionka)3,00
9. Januszka (Budsar)3,00
10. Kałuża (W¶ciekłe Psy)3,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Bubel (Monstars)88,9%
2. Kaptacz (Atomic)83,3%
3. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)76,5%
4. Malicki (Dobermany)75,0%
5. Forajter (Basket Czerwionka)72,7%
6. Gołysz (Rybnik Team)62,5%
7. Handzelewicz (Basket Czerwionka)57,1%
8. Pietryga (W¶ciekłe Psy)57,1%
9. Stankala (Gwiezdno Flota)53,3%
10. Zielony (W¶ciekłe Psy)52,9%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Goj1. Goj (Dobermany)42,9%
2. Kujon (Budsar)37,5%
3. Szymura (Rybnik Team)37,5%
4. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)36,4%
5. Czajor (Green Peas)33,3%
6. Mol (Hica)33,3%
7. Soja (Atomic)33,3%
8. Szpala (Wielka Ki¶ć)33,3%
9. Podulka (Budsar)30,0%
10. Januszka (Budsar)20,0%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hirsz1. Hirsz (Gwiezdno Flota)100,0%
2. Lewicki (Monstars)100,0%
3. Goj (Dobermany)85,7%
4. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)83,3%
5. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)83,3%
6. Forajter (Basket Czerwionka)80,0%
7. Rajczak (Energiczni)70,6%
8. Bubel (Monstars)66,7%
9. Sass (Atomic)66,7%
10. Palej (Green Peas)60,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
G±ciarz1. G±ciarz (Atomic)2,00
2. Jacaszek (Energiczni)1,00
3. Kurek (Atomic)1,00
4. Marchacz (Gwiezdno Flota)1,00
5. Nowrotek (Gwiezdno Flota)1,00
6. Sowa (Dobermany)1,00
7. W±s (Monstars)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Ki¶ć52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
W¶ciekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)