Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda druga - Kolejka 1

(2024-02-10)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)39,00
2. Bubel (Monstars)33,00
3. Kujon (Budsar)33,00
4. Kurek (Atomic)33,00
5. Weselak (Budsar)28,00
6. Stępień (Atomic)25,00
7. Usendiah (Dobermany)25,00
8. Stankala (Gwiezdno Flota)24,00
9. Broda (W¶ciekłe Psy)23,00
10. Pietryga (W¶ciekłe Psy)23,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Kujon (Budsar)32,00
2. Usendiah (Dobermany)30,00
3. Kaptacz (Atomic)28,00
4. Włodarczyk (Hica)27,00
5. Bubel (Monstars)26,00
6. Kurek (Atomic)23,00
7. Stępień (Atomic)22,00
8. Jacaszek (Energiczni)20,00
9. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)20,00
10. Rduch (Rybnik Team)20,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)18,00
2. Weselak (Budsar)16,00
3. Bubel (Monstars)14,00
4. Wania (Wielka Ki¶ć)14,00
5. Stępień (Atomic)13,00
6. Pietryga (W¶ciekłe Psy)10,00
7. Sass (Atomic)9,00
8. Stankala (Gwiezdno Flota)9,00
9. Wojsz (Dobermany)9,00
10. Hirsz (Gwiezdno Flota)8,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Kurek1. Kurek (Atomic)8,00
2. Huras (Energiczni)6,00
3. Januszka (Budsar)6,00
4. Bartecki (Green Peas)5,00
5. Goj (Dobermany)5,00
6. Handzelewicz (Basket Czerwionka)5,00
7. Kucharczyk (Budsar)5,00
8. Rduch (Rybnik Team)5,00
9. Szmal (Atomic)5,00
10. Usendiah (Dobermany)5,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Kujon (Budsar)4,00
2. Wałek (Monstars)4,00
3. Bartecki (Green Peas)3,00
4. Goj (Dobermany)3,00
5. Handzelewicz (Basket Czerwionka)3,00
6. Jacaszek (Energiczni)3,00
7. Krawczyk (Green Peas)3,00
8. Olesiński (Monstars)3,00
9. Sass (Atomic)3,00
10. Szmal (Atomic)3,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Maziarz1. Maziarz (Energiczni)4,00
2. Kaptacz (Atomic)3,00
3. Kampa (Rybnik Team)2,00
4. Pietryga (W¶ciekłe Psy)2,00
5. Bednarz (Green Peas)1,00
6. Białkowski (Dobermany)1,00
7. Hirsz (Gwiezdno Flota)1,00
8. Pradela (Basket Czerwionka)1,00
9. Stępień (Atomic)1,00
10. Szmal (Atomic)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)4,00
2. Handzelewicz (Basket Czerwionka)4,00
3. Chowaniec (W¶ciekłe Psy)3,00
4. Huras (Energiczni)3,00
5. K±kol (Energiczni)3,00
6. Kolenda (Hica)3,00
7. Posłuszny (Energiczni)3,00
8. Pradela (Basket Czerwionka)3,00
9. Rduch (Rybnik Team)3,00
10. Sass (Atomic)3,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kurek1. Kurek (Atomic)80,0%
2. Chowaniec (W¶ciekłe Psy)75,0%
3. Kolenda (Hica)75,0%
4. Broda (W¶ciekłe Psy)70,0%
5. Rduch (Rybnik Team)69,2%
6. Wilczyński (Budsar)66,7%
7. Pietryga (W¶ciekłe Psy)63,6%
8. Kujon (Budsar)62,5%
9. Kaptacz (Atomic)61,9%
10. Stankala (Gwiezdno Flota)58,3%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kurek1. Kurek (Atomic)77,8%
2. Kujon (Budsar)71,4%
3. Usendiah (Dobermany)60,0%
4. Janik (Wielka Ki¶ć)50,0%
5. Włodarczyk (Hica)45,5%
6. Lewicki (Monstars)44,4%
7. Szymura (Rybnik Team)42,9%
8. Bubel (Monstars)40,0%
9. Hirsz (Gwiezdno Flota)40,0%
10. Jacaszek (Energiczni)40,0%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Jacaszek (Energiczni)80,0%
2. Maziarz (Energiczni)80,0%
3. Sass (Atomic)62,5%
4. Lewicki (Monstars)60,0%
5. Usendiah (Dobermany)60,0%
6. Weselak (Budsar)57,1%
7. Gołysz (Rybnik Team)40,0%
8. Kaptacz (Atomic)33,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bednarz1. Bednarz (Green Peas)1,00
2. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)1,00
3. Sass (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Ki¶ć52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
W¶ciekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)