Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 18

(2024-04-13)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)34,00
2. Rospondek (Wataha)28,00
3. Halaktionow (Zryw)24,00
4. Pomaranik (Dobre Chłopaki)21,00
5. Szabatowski (PMB)21,00
6. Dudek (Drozd)20,00
7. Kiełtyka (PMB)19,00
8. Ziaja (Drozd)19,00
9. Bednarek (Wataha)18,00
10. Dereniowski (Dobre Chłopaki)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bogacki (Drozd)29,00
2. Szastak (Wataha)27,00
3. Warzycha (Olimpia)27,00
4. Szabatowski (PMB)25,00
5. Kiełtyka (PMB)23,00
6. Salamon (New York Bricks)22,00
7. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)20,00
8. Ziaja (Drozd)19,00
9. Halaktionow (Zryw)17,00
10. Pomaranik (Dobre Chłopaki)17,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Rospondek1. Rospondek (Wataha)19,00
2. Hilla (OKKS)16,00
3. Dudek (Drozd)15,00
4. Wymazała (Asy Śląska)15,00
5. Kugiejko (Olimpia)13,00
6. Bednarek (Wataha)12,00
7. Dereniowski (Dobre Chłopaki)12,00
8. Folwarczny (PMB)12,00
9. Osadnik (Olimpia)12,00
10. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)12,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kubas1. Kubas (PMB)12,00
2. Biernat (OKKS)5,00
3. Czekaj (New York Bricks)5,00
4. Dudek (Drozd)5,00
5. Bogacki (Drozd)4,00
6. Dutkowski (Dobre Chłopaki)4,00
7. Krajewski (Dobre Chłopaki)4,00
8. Błachnio (Wataha)3,00
9. Dereniowski (Dobre Chłopaki)3,00
10. Franczuk (Zryw)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Pomaranik1. Pomaranik (Dobre Chłopaki)6,00
2. Zaręba (Wataha)5,00
3. Błachnio (Wataha)3,00
4. Halaktionow (Zryw)3,00
5. Maciejewski (Płomień Żory)3,00
6. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)3,00
7. Bednarek (Wataha)2,00
8. Breguła (Asy Śląska)2,00
9. Cieślik (Zryw)2,00
10. Hanak (Zryw)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wymazała (Asy Śląska)3,00
2. Dachowski (New York Bricks)2,00
3. Markocki (Wataha)2,00
4. Rospondek (Wataha)2,00
5. Bednarek (Wataha)1,00
6. Dutkowski (Dobre Chłopaki)1,00
7. Krajewski (Dobre Chłopaki)1,00
8. Malok (OKKS)1,00
9. Mostowski (Płomień Żory)1,00
10. Nowak (Asy Śląska)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Breguła1. Breguła (Asy Śląska)7,00
2. Maciejewski (Płomień Żory)6,00
3. Bogacki (Drozd)5,00
4. Mieszczanin (Asy Śląska)5,00
5. Sosinka (OKKS)5,00
6. Dachowski (New York Bricks)4,00
7. Hilla (OKKS)4,00
8. Malok (OKKS)4,00
9. Rosiński (Olimpia)4,00
10. Wymazała (Asy Śląska)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)81,8%
2. Folwarczny (PMB)62,5%
3. Sosinka (OKKS)62,5%
4. Halaktionow (Zryw)58,3%
5. Pomaranik (Dobre Chłopaki)53,9%
6. Szatka (Zryw)50,0%
7. Ziaja (Drozd)50,0%
8. Bednarek (Wataha)45,5%
9. Dutkowski (Dobre Chłopaki)44,4%
10. Szastak (Wataha)44,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szastak1. Szastak (Wataha)40,0%
2. Kiełtyka (PMB)35,0%
3. Franczuk (Zryw)33,3%
4. Warzycha (Olimpia)33,3%
5. Malok (OKKS)30,0%
6. Salamon (New York Bricks)30,0%
7. Hilla (OKKS)22,2%
8. Cieślik (Zryw)20,0%
9. Dutkowski (Dobre Chłopaki)20,0%
10. Szabatowski (PMB)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Warzycha (Olimpia)87,5%
2. Franczuk (Zryw)75,0%
3. Bogacki (Drozd)62,5%
4. Maciejewski (Płomień Żory)46,7%
5. Hilla (OKKS)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Krawiec (Zryw)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)