Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 14

(2024-03-02)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Keller (Drozd)48,00
2. Wieczorek (Olimpia)29,00
3. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)25,00
4. Błędowski (OKKS)24,00
5. Bednarek (Wataha)21,00
6. Solewodziński (Płomień Żory)20,00
7. Krajewski (Dobre Chłopaki)19,00
8. Tyczka (OKKS)19,00
9. Zaręba (Wataha)19,00
10. Smółka (Drozd)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Keller (Drozd)36,00
2. Warzycha (Olimpia)31,00
3. Buczma (Asy Śląska)25,00
4. Tyczka (OKKS)22,00
5. Zaręba (Wataha)22,00
6. Maciejewski (Płomień Żory)21,00
7. Błędowski (OKKS)20,00
8. Zadora (Drozd)16,00
9. Kusyk (Dobre Chłopaki)15,00
10. Szabatowski (PMB)15,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Pilecki (Drozd)15,00
2. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)15,00
3. Buczma (Asy Śląska)11,00
4. Dachowski (New York Bricks)11,00
5. Wieczorek (Olimpia)11,00
6. Bednarek (Wataha)10,00
7. Krajewski (Dobre Chłopaki)10,00
8. Smółka (Drozd)10,00
9. Warzycha (Olimpia)10,00
10. Błędowski (OKKS)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Keller (Drozd)13,00
2. Wieczorek (Olimpia)9,00
3. Wierzbicki (PMB)7,00
4. Breguła (Asy Śląska)6,00
5. Halaktionow (Zryw)5,00
6. Czech (Drozd)4,00
7. Hilla (OKKS)4,00
8. Kucypera (Wataha)4,00
9. Solewodziński (Płomień Żory)4,00
10. Sosinka (OKKS)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Keller (Drozd)12,00
2. Mieszczanin (Asy Śląska)6,00
3. Maciejewski (Płomień Żory)5,00
4. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)5,00
5. Solewodziński (Płomień Żory)5,00
6. Wieczorek (Olimpia)5,00
7. Krajewski (Dobre Chłopaki)4,00
8. Widera (PMB)4,00
9. Fornagiel (Wataha)3,00
10. Pilecki (Drozd)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Halaktionow (Zryw)3,00
2. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)3,00
3. Bilous (Zryw)2,00
4. Rusek (Płomień Żory)2,00
5. Dudek (Drozd)1,00
6. Krawiec (Zryw)1,00
7. Marszałek (Wataha)1,00
8. Nowak (Zryw)1,00
9. Pilecki (Drozd)1,00
10. Wierzbicki (PMB)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Czekaj1. Czekaj (New York Bricks)13,00
2. Nowak (Zryw)7,00
3. Keller (Drozd)6,00
4. Breguła (Asy Śląska)5,00
5. Mieszczanin (Asy Śląska)5,00
6. Wierzbicki (PMB)5,00
7. Krajewski (Dobre Chłopaki)4,00
8. Krawiec (Zryw)4,00
9. Czarnecki (New York Bricks)3,00
10. Duś (New York Bricks)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kopeć1. Kopeć (Zryw)75,0%
2. Błędowski (OKKS)72,7%
3. Zaręba (Wataha)64,3%
4. Keller (Drozd)61,5%
5. Bryjak (Asy Śląska)55,6%
6. Biernat (OKKS)50,0%
7. Dachowski (New York Bricks)50,0%
8. Smółka (Drozd)50,0%
9. Solewodziński (Płomień Żory)50,0%
10. Zadora (Drozd)46,7%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szastak1. Szastak (Wataha)50,0%
2. Zaręba (Wataha)50,0%
3. Czekaj (New York Bricks)42,9%
4. Keller (Drozd)40,0%
5. Tyczka (OKKS)40,0%
6. Warzycha (Olimpia)40,0%
7. Zadora (Drozd)40,0%
8. Duś (New York Bricks)33,3%
9. Rosiński (Olimpia)33,3%
10. Maciejewski (Płomień Żory)28,6%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Błędowski1. Błędowski (OKKS)80,0%
2. Warzycha (Olimpia)75,0%
3. Buczma (Asy Śląska)66,7%
4. Folwarczny (PMB)66,7%
5. Rosiński (Olimpia)60,0%
6. Mieszczanin (Asy Śląska)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Hilla (OKKS)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)