Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 11

(2024-01-27)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Michalak1. Michalak (Dobermany)43,00
2. Rospondek (Wataha)34,00
3. Wojsz (Dobermany)30,00
4. Krajewski (Dobre Chłopaki)29,00
5. Kugiejko (Olimpia)28,00
6. Kampa (Rybnik Team)27,00
7. Modrzyński (Gwiezdno Flota)26,00
8. Filczek (Hica)24,00
9. Rajczak (Energiczni)24,00
10. Bednarz (Green Peas)23,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Michalak1. Michalak (Dobermany)32,00
2. Kusyk (Dobre Chłopaki)29,00
3. Filczek (Hica)26,00
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)25,00
5. Szastak (Wataha)24,00
6. Bubel (Monstars)23,00
7. Parkietny (OKKS)22,00
8. Rospondek (Wataha)22,00
9. Szpyrka (Wściekłe Psy)22,00
10. Kubas (PMB)21,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kugiejko1. Kugiejko (Olimpia)19,00
2. Michalak (Dobermany)16,00
3. Kampa (Rybnik Team)15,00
4. Rospondek (Wataha)15,00
5. Szmal (Atomic)14,00
6. Wieczorek (Olimpia)14,00
7. Sgodzaj (Hica)12,00
8. Zawierucha (Rybnik Team)12,00
9. Bubel (Monstars)11,00
10. Krajewski (Dobre Chłopaki)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Krawczyk1. Krawczyk (Green Peas)10,00
2. Rajczak (Energiczni)9,00
3. Wieczorek (Olimpia)8,00
4. Sowa (Dobermany)7,00
5. Białkowski (Dobermany)6,00
6. Błachnio (Wataha)6,00
7. Hirsz (Gwiezdno Flota)6,00
8. Krajewski (Dobre Chłopaki)6,00
9. Mol (Hica)6,00
10. Szmal (Atomic)6,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bednarz1. Bednarz (Green Peas)8,00
2. Handzelewicz (Basket Czerwionka)7,00
3. Mieszczanin (Asy Śląska)6,00
4. Sgodzaj (Hica)6,00
5. Krajewski (Dobre Chłopaki)5,00
6. Krawczyk (Green Peas)4,00
7. Wymazała (Asy Śląska)4,00
8. Breguła (Asy Śląska)3,00
9. Kaczmarczyk (Hica)3,00
10. Keller (Drozd)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Rybnik Team)3,00
2. Solewodziński (Płomień Żory)3,00
3. Filczek (Hica)2,00
4. Forajter (Basket Czerwionka)2,00
5. Krajewski (Dobre Chłopaki)2,00
6. Maziarz (Energiczni)2,00
7. Rospondek (Wataha)2,00
8. Sass (Atomic)2,00
9. Bednarz (Green Peas)1,00
10. Bilous (Zryw)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Szmal1. Szmal (Atomic)7,00
2. Białkowski (Dobermany)5,00
3. Biernat (OKKS)5,00
4. Bubel (Monstars)5,00
5. Czajor (Green Peas)5,00
6. Czekaj (New York Bricks)5,00
7. Forajter (Basket Czerwionka)5,00
8. Krawczyk (Green Peas)5,00
9. Kujawski (New York Bricks)5,00
10. Mol (Hica)5,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Parkietny1. Parkietny (OKKS)80,0%
2. Białdyga (Rybnik Team)71,4%
3. Pokorski (Dobermany)71,4%
4. Sass (Atomic)71,4%
5. Michalak (Dobermany)66,7%
6. Wojsz (Dobermany)64,3%
7. Dereniowski (Dobre Chłopaki)61,5%
8. Czajor (Green Peas)60,0%
9. Krajewski (Dobre Chłopaki)60,0%
10. Szatka (Zryw)60,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Parkietny1. Parkietny (OKKS)83,3%
2. Białdyga (Rybnik Team)66,7%
3. Czajor (Green Peas)66,7%
4. Seman (Dobre Chłopaki)66,7%
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)62,5%
6. Osadnik (Olimpia)60,0%
7. Szatka (Zryw)60,0%
8. Wąs (Monstars)60,0%
9. Broda (Wściekłe Psy)57,1%
10. Kiełtyka (PMB)54,6%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)100,0%
2. Kubas (PMB)85,7%
3. Rajczak (Energiczni)83,3%
4. Zawierucha (Rybnik Team)80,0%
5. Szpala (Wielka Kiść)71,4%
6. Halaktionow (Zryw)66,7%
7. Łokociejewski (Wielka Kiść)66,7%
8. Michalak (Dobermany)66,7%
9. Weselak (Budsar)66,7%
10. Bobrowski (Gwiezdno Flota)62,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bubel1. Bubel (Monstars)1,00
2. Buczma (Asy Śląska)1,00
3. Czajor (Green Peas)1,00
4. Mol (Hica)1,00
5. Moralewicz (Budsar)1,00
6. Rajczak (Energiczni)1,00
7. Reszkiewicz (Budsar)1,00
8. Soballa (Asy Śląska)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)