Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 10

(2024-01-20)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Bubel (Monstars)27,00
2. Szabatowski (PMB)26,00
3. Sowa (Dobermany)25,00
4. Weselak (Budsar)25,00
5. Forajter (Basket Czerwionka)23,00
6. Hirsz (Gwiezdno Flota)23,00
7. Widera (PMB)23,00
8. Kaptacz (Atomic)22,00
9. Sgodzaj (Hica)21,00
10. Nowrotek (Gwiezdno Flota)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Monstars)28,00
2. Szabatowski (PMB)28,00
3. Warzycha (Olimpia)25,00
4. Kaptacz (Atomic)21,00
5. Żelazny (Asy Śląska)21,00
6. Dereniowski (Dobre Chłopaki)20,00
7. Forajter (Basket Czerwionka)19,00
8. Hirsz (Gwiezdno Flota)19,00
9. Kusyk (Dobre Chłopaki)19,00
10. Tyczka (OKKS)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Weselak (Budsar)16,00
2. Smółka (Drozd)15,00
3. Błoński (Green Peas)13,00
4. Kaptacz (Atomic)13,00
5. Mol (Hica)12,00
6. Żelazny (Asy Śląska)12,00
7. Wieczorek (Olimpia)11,00
8. Zadęcki (OKKS)11,00
9. Bubel (Monstars)10,00
10. Chrząszcz (Hica)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mieszczanin (Asy Śląska)10,00
2. Hirsz (Gwiezdno Flota)7,00
3. Keller (Drozd)7,00
4. Nalewajka (OKKS)7,00
5. Sowa (Dobermany)7,00
6. Kubas (PMB)6,00
7. Rosiński (Olimpia)6,00
8. Czekaj (New York Bricks)5,00
9. Krajewski (Dobre Chłopaki)5,00
10. Kujawski (New York Bricks)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Pruś1. Pruś (Energiczni)9,00
2. Mieszczanin (Asy Śląska)6,00
3. Sowa (Dobermany)6,00
4. Olesiński (Monstars)5,00
5. Szmal (Atomic)5,00
6. Huras (Energiczni)4,00
7. Kusyk (Dobre Chłopaki)4,00
8. Widera (PMB)4,00
9. Zadora (Drozd)4,00
10. Bartecki (Green Peas)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Fornagiel1. Fornagiel (Wataha)3,00
2. Bednarz (Green Peas)2,00
3. Forajter (Basket Czerwionka)2,00
4. Kałuziński (Basket Czerwionka)2,00
5. Bartecki (Green Peas)1,00
6. Bilous (Zryw)1,00
7. Cieślik (Zryw)1,00
8. Dudek (Drozd)1,00
9. Folwarczny (PMB)1,00
10. Halaktionow (Zryw)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Czekaj1. Czekaj (New York Bricks)8,00
2. Żelazny (Asy Śląska)8,00
3. Bednarz (Green Peas)6,00
4. Rosiński (Olimpia)6,00
5. Forajter (Basket Czerwionka)5,00
6. Kałuziński (Basket Czerwionka)5,00
7. Kusyk (Dobre Chłopaki)5,00
8. Salamon (New York Bricks)5,00
9. Sobczak (Wielka Kiść)5,00
10. Szabatowski (PMB)5,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hiltawski1. Hiltawski (Green Peas)85,7%
2. Widera (PMB)75,0%
3. Sowa (Dobermany)71,4%
4. Malicki (Dobermany)70,0%
5. Jacaszek (Energiczni)66,7%
6. Szabatowski (PMB)66,7%
7. Tyczka (OKKS)66,7%
8. Żelazny (Asy Śląska)64,3%
9. Nowrotek (Gwiezdno Flota)63,6%
10. Forajter (Basket Czerwionka)61,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Tyczka (OKKS)62,5%
2. Sowa (Dobermany)60,0%
3. Szastak (Wataha)60,0%
4. Chrząszcz (Hica)50,0%
5. Kurek (Atomic)50,0%
6. Malok (OKKS)50,0%
7. Walicki (Budsar)50,0%
8. Janiszewski (Basket Czerwionka)40,0%
9. Zadęcki (OKKS)40,0%
10. Czekaj (New York Bricks)37,5%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hirsz1. Hirsz (Gwiezdno Flota)83,3%
2. Sgodzaj (Hica)80,0%
3. Warzycha (Olimpia)75,0%
4. Dereniowski (Dobre Chłopaki)66,7%
5. Halaktionow (Zryw)66,7%
6. Jacaszek (Energiczni)66,7%
7. Przondziono (Zryw)66,7%
8. Błachnio (Wataha)57,1%
9. Keller (Drozd)57,1%
10. Huras (Energiczni)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kurek1. Kurek (Atomic)2,00
2. Franczuk (Zryw)1,00
3. Goj (Dobermany)1,00
4. Kałuziński (Basket Czerwionka)1,00
5. Nowrotek (Budsar)1,00
6. Przondziono (Zryw)1,00
7. Sowa (Dobermany)1,00
8. Walicki (Budsar)1,00
9. Wilczyński (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)