Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 9

(2024-01-13)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Michalak1. Michalak (Dobermany)39,00
2. Salomonik (Hica)30,00
3. Palej (Green Peas)29,00
4. Szpala (Wielka Kiść)29,00
5. Kusyk (Dobre Chłopaki)28,00
6. Bubel (Monstars)27,00
7. Sowa (Dobermany)25,00
8. Nowrotek (Budsar)24,00
9. Kaptacz (Atomic)22,00
10. Kłaptocz (Drozd)22,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Michalak1. Michalak (Dobermany)34,00
2. Kusyk (Dobre Chłopaki)32,00
3. Szpala (Wielka Kiść)31,00
4. Warzycha (Olimpia)29,00
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)28,00
6. Salamon (New York Bricks)25,00
7. Palej (Green Peas)23,00
8. Salomonik (Hica)23,00
9. Zielony (Wściekłe Psy)22,00
10. Szabatowski (PMB)21,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Salomonik (Hica)17,00
2. Bednarek (Wataha)15,00
3. Weselak (Budsar)14,00
4. Kaptacz (Atomic)13,00
5. Sowa (Dobermany)13,00
6. Kugiejko (Olimpia)12,00
7. Michalak (Dobermany)12,00
8. Wieczorek (Olimpia)12,00
9. Bubel (Monstars)11,00
10. Bilous (Zryw)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Biernat (OKKS)8,00
2. Borysławski (Wielka Kiść)8,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)8,00
4. Bogacki (Drozd)7,00
5. Krawczyk (Green Peas)7,00
6. Olesiński (Monstars)7,00
7. Wieczorek (Olimpia)7,00
8. Bartecki (Green Peas)6,00
9. Czekaj (New York Bricks)6,00
10. Maciejewski (Płomień Żory)6,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Krajewski1. Krajewski (Dobre Chłopaki)5,00
2. Kujawski (New York Bricks)5,00
3. Bednarz (Green Peas)4,00
4. Czekaj (New York Bricks)4,00
5. Maciejewski (Płomień Żory)4,00
6. Usendiah (Dobermany)4,00
7. Folwarczny (PMB)3,00
8. Krawczyk (Green Peas)3,00
9. Kubas (PMB)3,00
10. Kurek (Atomic)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Białdyga (Rybnik Team)4,00
2. Bednarz (Green Peas)2,00
3. Czekaj (New York Bricks)2,00
4. Kampa (Rybnik Team)2,00
5. Salomonik (Hica)2,00
6. Zawierucha (Rybnik Team)2,00
7. Bielecki (Energiczni)1,00
8. Bilous (Zryw)1,00
9. Bobrowski (Gwiezdno Flota)1,00
10. Dudek (Drozd)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Wieczorek1. Wieczorek (Olimpia)9,00
2. Biernat (OKKS)6,00
3. Szabatowski (PMB)6,00
4. Szatka (Zryw)6,00
5. Błachnio (Wataha)5,00
6. Handzelewicz (Basket Czerwionka)5,00
7. Kucypera (Wataha)5,00
8. Maciejewski (Płomień Żory)5,00
9. Mieszczanin (Asy Śląska)5,00
10. Zielony (Wściekłe Psy)5,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Palej1. Palej (Green Peas)87,5%
2. Tyczka (OKKS)80,0%
3. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)77,8%
4. Michalak (Dobermany)75,0%
5. Nowrotek (Budsar)75,0%
6. Kłaptocz (Drozd)72,7%
7. Weselak (Budsar)71,4%
8. Widera (PMB)71,4%
9. Szpala (Wielka Kiść)70,0%
10. Stankala (Gwiezdno Flota)62,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Tyczka (OKKS)80,0%
2. Kałuziński (Basket Czerwionka)60,0%
3. Huras (Energiczni)50,0%
4. Kusyk (Dobre Chłopaki)50,0%
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)50,0%
6. Szastak (Wataha)50,0%
7. Wcisło (Energiczni)50,0%
8. Zason (Wielka Kiść)50,0%
9. Kujon (Budsar)45,5%
10. Kurek (Atomic)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Palej1. Palej (Green Peas)100,0%
2. Sgodzaj (Hica)85,7%
3. Halaktionow (Zryw)80,0%
4. Michalak (Dobermany)80,0%
5. Młotek (Płomień Żory)80,0%
6. Rosiński (Olimpia)80,0%
7. Kubas (PMB)77,8%
8. Kaptacz (Atomic)66,7%
9. Kosmowski (Gwiezdno Flota)66,7%
10. Zielony (Wściekłe Psy)66,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bielecki1. Bielecki (Energiczni)1,00
2. Heil (Wściekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)